• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Janów Lubelski

(2)
  • Lokal do wynajęcia
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia

    Janów Lubelski

    • 4 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry. Posiadam lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Janowa Lubelskiego. lokal znajduje się przy głównej ulicy miasta. Na przeciwko sklep pepco,, 25m od lokalu biedronka. Wo...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Janów Lubelski

    • 2 600 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal znajduje się w centrum Janowa Lubelskiego . Mieszkanie znajduję się na 1 pietrze okolo 40 metrow Na górze jest dwa pokoje łazienka oraz aneks kuchenny. Całość około 100m kwa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia. Oddłużanie z pożyczek i chwil...

    Biłgoraj

    • 0 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomagam wyjść z pętli zadłużenia pożyczek i chwilówek. Dostałeś sądowy nakaz zapłaty, z moją pomocą skutecznie go unieważnisz. Odzyskuję zapłacone prowizje i opłaty z pożyczek r...

  • Pub "Joker" Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 545 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 3 733 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Gastronomiczny 146m2 z ogródkiem piwnym zlokalizowany przy al. Jana Pawła II w Stalowej Woli w pełni wyposażony i umeblowany po znajdującym się tam wcześniej Pubie m.in zapl...

  • 1 / 2
    Pawilon handlowo uslugowy

    Stalowa Wola

    • 60 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam Pawilon handlowy , w dobrej lokalizacji, idealny na inwestycje.Posiada klimatyzację, ogrzewanie, WC. Zapraszam

  • 1 / 3
    Nowoczesne biura od 20m2 w nowym biurowcu

    Stalowa Wola

    • 800 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Urbi Ferro to obiekt biurowo-usługowy, który będzie zlokalizowany w centrum Stalowej Woli w rejonie ulic Okulickiego i Floriańskiej. Budynek charakteryzuje nie tylko doskonałe poło...

  • Obiekt produkcyjny z dużą ilością ziemi-gm.Wysokie

    Wysokie

    • 385 000 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prawie 4 ha ziemi wraz z obiektami produkcyjno-handlowymi za jedyne 385 tys. zł - okazja!Budynki gospodarcze i produkcyjne oraz dom o łącznej powierzchni zabudowy 635 m² - wszystko...

  • Warsztat Hala Magazyn do wynajęcia Rudnik nad Sanem,
    Warsztat Hala Magazyn do wynajęcia Rudnik nad Sanem,

    Rudnik nad Sanem

    • 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w całości lub w dowolnej konfiguracji budynków : 1 budynek : a) na wynajem hala- warsztat 2 wjazdy : z kanałem dla ciężarowych - 11 m długości , ze stanowiskiem z p...

  • Do wynajęcia lokal biurowy w Stalowej Woli (ul. Popiełuszki)
    1 / 2
    Do wynajęcia lokal biurowy w Stalowej Woli (ul. Popiełuszki)

    Stalowa Wola

    • 35 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy lokal biurowy / usługowy składający się z dwóch pomieszczeń w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Popiełuszki 6 w Stalowej Woli: - lokal około 60m2 - 35zł n...

  • Pomieszczenie do wynajęcia
    Pomieszczenie do wynajęcia

    Stalowa Wola

    • 12 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia od 01.06.2024 r. pomieszczenia użytkowe o łącznej powierzchni 403 m2, w tym duża hala o powierzchni 303 m2 oraz 4 mniejsze pomieszczenia o powierzchni: 16...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 14
    Wynajmę kawalerkę

    Batorz

    • 100 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę piękną kawalerka z kompletnym wyposażeniem ( może być na wynajem krótkoterminowy do wypoczynku po pracy lub do pracy zdalnej poza biurem). Bezpłatny parking. W okolicy dużo...

  • 1 / 2
    Lokal na sprzedaż al. Jana Pawła II Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż al. Jana Pawła II Stalowa Wola - powierzchnia lokalu 44,1 m2: duża sala, pokój socjalny, toaleta - parter - 2 wejścia z obu stron budynku (jedno z pozycji part...

  • Duży budynek produkcyjno biurowy nieruchomość magazyn Nisko
    1 / 12
    Duży budynek produkcyjno biurowy nieruchomość magazyn Nisko

    Nisko

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam duży budynek biurowo-produkcyjno-usługowy o powierzchni użytkowej około 1000m2, położonym na działce o powierzchni 22a w miejscowości Nisko niedaleko miejscowości Podwolin...

  • Lokal do wynajęcia Stary Kraśnik centrum powierzchnia 125 m²
    1 / 6
    Lokal do wynajęcia Stary Kraśnik centrum powierzchnia 125 m²

    Kraśnik

    • 2 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy zlokalizowany w centrum starej dzielnicy Kraśnika. Opis lokalu: Powierzchnia: ok. 125 m² Lokal na niskim parterze z niezależnym w...

  • Lokal 70m2 do wynajęcia.
    1 / 6
    Lokal 70m2 do wynajęcia.

    Kraśnik

    • 1 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal 70m2 do wynajęcia pod biuro,gabinet w Krasniku Fabr.od marca 2026 r.W lokalu jest 3 pomieszczenia.tel. [tel] do kontaktu.

  • Lokal 40 m2 w Stalowej Woli
    1 / 8
    Lokal 40 m2 w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 40 m 2 w pawilonie wolno-stojącym w centrum Stalowej Woli przy ul. Okulickiego. Lokal składa się z 2-ch pomieszczeń i łazienki, na parterze, W lokalu ws...

  • Lokal usługowo-biurowy - 60 m2 (Jana Pawła II 13)
    Lokal usługowo-biurowy - 60 m2 (Jana Pawła II 13)

    Stalowa Wola

    • 195 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal usługowo-biurowy znajdujący się na I-szym piętrze budynku ul. Jana Pawła II 13. Składa się z 2-ch pomieszczeń użytkowych + WC. Powierzchnia 60 m2.

  • Lokal gabinet usługowy biurowy na wynajem - centrum Kraśnik
    1 / 4
    Lokal gabinet usługowy biurowy na wynajem - centrum Kraśnik

    Kraśnik

    • 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal gabinet do wynajęcia w centrum Kraśnika 12m2. Wspólny korytarz, łazienka, pomieszczenie socjalną. Lokal na działalność biurową, medyczną, usługową. W sąsiedztwie gabinety lek...

  • Lokal usługowy biurowy do wynajęcia - centrum Kraśnik
    1 / 4
    Lokal usługowy biurowy do wynajęcia - centrum Kraśnik

    Kraśnik

    • 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w centrum Kraśnika (rynek) pomieszczenia na gabinety lekarskie, biura, działalność usługową i inne. Łącznie 4 pokoje + 3 pomieszczenia socjalne + 2 łazienki. Wszystk...

  • Lokal uzytkowy
    1 / 3
    Lokal uzytkowy

    Kraśnik

    • 1 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal uzytkowy ul Krakowska w Krasniku (Rynek Kraśnika). Wejscie do lokalu bezposrednio z chodnika.

  • Rudnik nad Sanem - do wynajęcia lokal
    1 / 8
    Rudnik nad Sanem - do wynajęcia lokal

    Rudnik nad Sanem

    • 4 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BUDYNEK KOMERCYJNY ( usługowo- handlowy ) w Rudniku nad Sanem . Na wynajem 2. wyodrębnione lokale na I.pietrze. przeznaczenie: sklep, biura, usługi itp. Lokalizacja: Ru...

  • Budynek o powierzchni ok. 160 m² z potencjałem adaptacyjnym
    1 / 9
    Budynek o powierzchni ok. 160 m² z potencjałem adaptacyjnym

    Nisko

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej ok. 160 m², dokładnie jest przygotowany 80m2 części adaptacyjnej na mieszkalne + 80 gospodarczej...

  • Budynek handlowo - usługowy
    1 / 2
    Budynek handlowo - usługowy

    Bukowina

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy budynek handlowo - usługowy w miejscowości Bukowina. Przedmiotem sprzedaży jest budynek po sklepie spożywczym o powierzchni 70,08 m², usytuowany na działce n...

  • Lokal użytkowy Kraśnik Fabryczny
    Lokal użytkowy Kraśnik Fabryczny

    Kraśnik

    • 750 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal pod działalność położony w Kraśniku przy ul. Mickiewicza 1H, I pietro. Nad sklepem z pieczywem. Powierzchnia około 20 m2. Cena 750 zł. Tel. [tel]

  • Obiekt Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 2 360 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 2 490 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUMGL.6840.15.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz...

  • Lokal usługowy biurowy
    1 / 2
    Lokal usługowy biurowy

    Kraśnik

    • 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy biurowy na pierwszym piętrze, wejście od ulicy Urzędowska 125, klatka schodowa,łazienka na piętrze. Piękna duża witryna od ulicy głównej., ogrzewanie gazem.