• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Janów Lubelski

(1)
  • Dom mieszkalny wolnostojący oraz oddzielny garaż z komórką
    1 / 6
    Dom mieszkalny wolnostojący oraz oddzielny garaż z komórką

    Janów Lubelski

    • 720 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny + oddzielny garaż z komórką. Dom nadaje się do zamieszkania. Położony jest na działce 4,6 ara. Jest to dom piętrowy z podpiwniczeniem i balkonami, z ogrz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nisko

    • 2 350 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jastkowice

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brandwica

    • 865 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Nisko

    • 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Stalowa Wola

    • 3 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166
    1 / 7
    DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166

    Stalowa Wola

    • 1 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 2 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    2w1...BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ PROWIZJI !!!BEZ OBCIĄŻEŃ KREDYTOWYCH I HIPOTECZNYCH !!!! TELEFON: +49 152 185 86 166 E- mail. marian.borawski@ interia.eu . Sprzedaż budynku...

  • Dom działka
    Dom działka

    Tarnawka Druga

    • 75 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 5449 m szer działki 80 m długość 122 m druga działka na przeciwko 1059 m szerokość 50 m na obie działki wjazd z asfaltu dom i budynek gospodarczy do remontu lub ro...

  • Dom Batorz
    1 / 15
    Dom Batorz

    Batorz

    • 790 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    # Dom na sprzedaż - #Idealna Inwestycja! Lokalizacja: Batorz Powierzchnia domu: 190 m² Powierzchnia działki: 800 m² Cena: 790000PLN Oferujemy na sprzedaż atrakcy...

  • Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim.Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z ane...

  • Dom do wynajecia w nisku
    Dom do wynajecia w nisku

    Stalowa Wola

    • 3 009 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajecia dom lub pojedyncze pokoje w nisku i Stalowej woli

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Kraśnik

    • 930 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka
    1 / 7
    Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka

    Tokary

    • 119 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżego powietrza. Z kubkiem kawy wychodzisz przed dom, a tuż obok Twojej działki lśni w słońcu mała sadzawka, której...

  • Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom
    1 / 3
    Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom

    Stalowa Wola

    • 448 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Stalowej Woli w dzielnicy Rozwadów. Dom postawiony jest na niedużej 2,5 arowej działce i ma powierzchnię ok. 100 m.kw. Jest to budynek...

  • dom dowynjecia
    dom dowynjecia

    Nisko

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia umeblowane domy w nisku ,możliwość parkowania samochodow, tel [tel]

  • 1 / 2
    sprzedam dom w nisku ul rz4eszowska

    Nisko

    • 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom wolnostojacy blizej centrum miasta ul rzeszowska

  • do wynjecia dom w nisku
    do wynjecia dom w nisku

    Nisko

    • 4 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia dom w nisku , mozliwosc parkowania samochodow

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 2
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Pysznica

    • 800 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Pysznica. Dom w bardzo dobrej lokalizacji w centrum lecz jednak w zaciszu. Działka o powierzchni 17,2 ar. Dom składa się z dwóch połączon...

  • Przestronny dom typu kostka z garażem i tarasem
    1 / 16
    Przestronny dom typu kostka z garażem i tarasem

    Rudnik nad Sanem

    • 899 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny – Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza Na sprzedaż dom jednorodzinny typu „kostka” z około 1970 roku, położony w miejscowości Rudnik nad Sanem przy ul....

  • Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy
    1 / 11
    Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy

    Batorz

    • 469 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + budynki gospodarcze Batorz Pierwszy, gm. Batorz, powiat Janowski OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłaci...

  • Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy
    1 / 7
    Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy

    Osówek

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Potok Wielki - Osówek Oferujemy do wynajęcia na doby klimatyczny, drewniany budynek o powierzchni 80 m², położony na działce 500 m² w malowniczej wiosce Osówek, niedaleko Maliniec...

  • Dom w centrum Stalowej Woli
    1 / 11
    Dom w centrum Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 050 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam Państwu dom położony w Stalowej Woli przy głównej ulicy miasta. Działka ma powierzchnię 5,17a, jest zagospodarowana, teren jest ogrodzony, podjazd wyłożony kostką. Dom jes...

  • Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce
    1 / 5
    Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce

    Wierzchowiska Pierwsze

    • 279 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz domu na pięknej działce w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o ciszy z widokiem na wodę ? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! OPIS NIERUCHOMOŚCI 2900 m2 działki z budynkam...

  • Dom 148m², sad Dowolna wielkość działki – od 30 ar do 2.25ha
    1 / 16
    Dom 148m², sad Dowolna wielkość działki – od 30 ar do 2.25ha

    Turobin

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZUKASZ WOLNOŚCI BEZ REZYGNACJI Z KOMFORTU? To funkcjonalne siedlisko na skraju wsi Czernięcin Poduchowny, które łączy totalną prywatność z nowoczesnymi udogodnieniami: asfaltowym...

  • Dom w stanie deweloperskim. Pilchów
    1 / 3
    Dom w stanie deweloperskim. Pilchów

    Pilchów

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony jest na 9 arowej działce, ogrodzonej, z bramą wjazdową przygotowaną do montażu siłownika. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, którego bryła nawiązuje do t...

  • Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica
    1 / 7
    Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica

    Jastkowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chciałbyś zamieszkać wśród natury a zarazem być blisko miasta ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania komfortowy dom w Jastkowicach położony na pięknej i dużej działce otocz...

  • sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska
    1 / 2
    sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska

    Nisko

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    do sprzedania, lub wynjecia pietrowy dom w nisku ul rzeszowska 21, blisko centum niska

  • Zadbany dom do zamieszkania, ładna działka.

    Kraśnik » ul. Mieszka I

    • 725 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRAŚNIK: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m² położony na działce o pow. 688 m². Dom do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Na posesji znajduję...