• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Chojnów

(1)
  • Działka budowlana Chojnów gm. Piaseczno, Graniczka
    1 / 11
    Działka budowlana Chojnów gm. Piaseczno, Graniczka

    Chojnów

    • 465 000 zł cena
    • 1 477 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1477 m kw położona w miejscowości Chojnów w powiecie piaseczyńskim. Teren płaski, suchy, na działce pozostawiono kilka dorodnych drzew,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Krępa

    • 199 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witamy. Mamy do sprzedania prawo do dzierżawy działki rekracyjnej ( działka ROÐ pow. 500m2. Krępa Rosa -zaZalesiem Górnym Na terenie działki ZNAJDUJĄ się 2 DOMKI(KUCHENNO- ŁAZ...

  • Działka Jeziórko

    Jeziórko

    • 595 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ, DOBRZE ZAGOSPODAROWANEJ OKOLICY Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i zielonej okolicy, przeznaczona pod zabudowę mies...

  • Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2
    1 / 4
    Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2

    Sierzchów

    • 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 3800m2 , przy drodze asfaltowej. Podatek to 16zł rocznie. Położona we wsi Sierzchów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno
    1 / 6
    Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno

    Zalesie Górne

    • 1 290 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m, najbliższy p...

  • sprzedam lub wynajmę nieruchomość
    1 / 2
    sprzedam lub wynajmę nieruchomość

    Zalesie Górne

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana narożna z budynkiem mieszkalnym 100mkw w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Granicznej Zalesie Górne (powiat piaseczyński) położone w Chojnowskim Parku Krajobr...

  • Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci
    1 / 16
    Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci

    Zalesie Górne

    • 650 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 661 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m², położona przy kameralnej ulicy Kwiat Paproci, w jednej z najbardziej cenionych części Zalesia Górnego. Okolica idealna do życia: cisza, s...

  • 1 / 2
    Działka Ustanów ul. Główna

    Ustanów » ul. Główna

    • 480 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 439 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z Pozwoleniem na Budowę (dom jednorodzinny dwulokalowy) - Zacznij budowę od zaraz! Lokalizacja: Ustanów, ul. GłównaOPIS NIERUCHOMOŚCI:Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od rzeczki Z...

  • Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko
    1 / 5
    Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko

    Krępa

    • 4 000 zł cena
    • 12 997 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: PL1P/GUp-s/523/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki: - udziału w wysokośc...