• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Bełżyce

(1)
  • Sprzedam łąki Bełżyce-Zastawie
    Sprzedam łąki Bełżyce-Zastawie

    Bełżyce

    • 37 000 zł cena
    • 4 759 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam na sprzedaż łąki w miejscowości Bełżyce-Zastawie przeznaczenie w mpzp Teren łąk i pastwisk Dz nr 885 0,1767ha Dz. nr 918 0,2388 ha Dz. nr 924 0,0604 ha Ogłoszenie prywatne,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Ożarów 403/2 0,76ar
    Ożarów 403/2 0,76ar

    Ożarów

    • 200 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ożarów 403/2 0,76ar Działka rolna Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku Piękne widoki na otaczającą naturę Bliskość atrakcji turystycznych: Nałęczów (ok 6 km), ście...

  • Sadurki - działka rolno-budowlana - 62ar

    Sadurki

    • 259 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sadurki - działka rolno-budowlana o nieregularnym kształcie położona przy drodze lokalnej z wydanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę...Duża - 62ar działka, położona w ma...

  • 1 / 2
    Pawlin gmina Konopnica około 12km od Lublina

    Pawlin

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka w Pawlinie gmina Konopnica około 12km od Lublina. - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - Działka położona z dala od zabudowań zwartych, dzięki czemu zapewnia spokó...

  • Ładna działka rolno-budowlana blisko Lublina,media.

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    * POLECAM * Atrakcyjna działka rolno-budowlana z szybkim dojazdem do Lublina.OSMOLICE PIERWSZE: polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o pow. 6300 m². Działka zlokal...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • 1 / 2
    Sprzedam grunt rolny!

    Motycz

    • 96 800 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna, malowniczo położona, lekko wznosząca się działka o powierzchni 1073 m2, położona w Motyczu, wymiary ok. 42m szer. x 25m dł., druga w kolejności od drogi asfaltowej.Dz...

  • Działka budowlana Płouszowice Kolonia - 35ar

    Płouszowice

    • 399 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. JastkówDuża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego...

  • Działka o pow. 3115 m², blisko szkoła, MPK.

    Motycz

    • 350 000 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta tylko w biurze KNC CITY MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania malowanicz działka częściowo zadrzewiona o powierzchni 3115 m2. W drodze wodociąg i prąd. Blisko szkoła i przys...

  • Działka 2,15 ha z potencjałem koło Nałęczowa.

    Chruszczów

    • 590 000 zł cena
    • 20 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow. 2,15 ha (20150 m2) składająca się z dwóch o kształcie trapezu, zadrzewiona położona na wzgórzu w m. Chruszczów Kolonia gm. Nałęczów pow. puławski woj. lubels...

  • Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1
    Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1

    Motycz Leśny

    • 1 818 zł cena
    • 8 137 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/552/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/4 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • 46,3arDZIAŁKA INWESTYCYJNA!!!

    Osmolice Pierwsze

    • 249 000 zł cena
    • 4 634 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z przeznaczeniem zabudowy zagrodowej.Piękna działka inwestycyjna w perspektywicznej okolicy!!!Osmolice Pierwsze - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolną o pow. 4634 m2...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Bartłomiejowice gm. Wąwolnica-działka rolna

    Bartłomiejowice

    • 91 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie).Cena - 91,000zł (8.67zł/m2)Opis nieruchomości:działka o du...

  • Bartłomiejowice - działka rolna 35000zł

    Bartłomiejowice

    • 35 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica.Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica.Nieruchomość o powierzchni 3...

  • Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)
    Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)

    Wojciechów

    • 190 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Wojciechowie kol. 5 w malowniczej części płaskowyżu nałęczowskiego. Działka porośnięta jest około 20 letnimi samosiejkami (głównie brzozami), któr...