• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rumią

(265)
  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie.LokalizacjaOsłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów...

  • Działka Gdynia Chwarzno ul. Jowisza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jowisza

    • 1 020 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 2 303 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS LOKALIZACJA:Ulica Jowisza w Gdyni to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu. Położona w sercu dzielnicy Chwarzno, otoczona jest wyłącznie zabudową jednor...

  • 1 / 2
    Działka Łężyce ul. Brzozowa

    Łężyce » ul. Brzozowa

    • 207 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni.10 minut do centrum Rumi25 minut samochodem do...

  • Działka Kieleńska Huta ul. Morelowa

    Kieleńska Huta » ul. Morelowa

    • 4 650 000 zł cena
    • 49 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 49 000m2 położona w malowniczej okolicy, które stanowią prywatny las oraz polany. Cicha i spokojna okolic...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie. Dojazd do morza zajmuje tylko 5 minut rowerem! Lokalizacja:Osłonin...

  • Działka Koleczkowo ul. Kamieńska

    Koleczkowo » ul. Kamieńska

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    HOT OFERTA!ATUTY:-Spójny kompleks kilku działek tworzących jedną, funkcjonalną całość-Naturalny zbiornik wodny jako centralny i unikalny element terenu-Wysokie walory krajobrazowe...

  • Działka Pierwoszyno ul.

    Pierwoszyno

    • 600 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 725 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 264 położona w atrakcyjnej części Pierwoszyna, zaledwie 1 km od morza. To idealne miejsce na budowę domu,...

  • 1 / 3
    Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 109 000 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 391m2, położona w centrum Darzlubia przy ulicy Puckiej. Okolica oferuje liczne tereny zielone, które umożliwiają wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 850 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 630 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! HOT OFERTA !!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!ATUTY:- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,- uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja)- bliskość głównych dró...

  • 1 / 3
    Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 521 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA !!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!ATUTY:- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,- uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja)- bliskość głównych dróg,...

  • Działka inwestycyjna Tuchom gm. Żukowo, Wesoła
    Działka inwestycyjna Tuchom gm. Żukowo, Wesoła

    Tuchom

    • 560 000 zł cena
    • 5 205 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta sprzedaży na wyłączność, dostępna tylko w biurze Onyx Home. Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży gruntu w pobliżu Trójmiasta. Nieruchomości objęte of...

  • Działka Gowino rynek pierwotny ul. Równa

    Gowino » ul. Równa

    • 324 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !                                                           Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158m2 w miejscowości Gowino przy...

  • Działka Bojano ul. Rzemieślnicza

    Bojano » ul. Rzemieślnicza

    • 389 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - BojanoDziałka budowlana o powierzchni 1001...

  • Twoje miejsce na dom – działka 1001 m² z WZ | Rębiska
    Twoje miejsce na dom – działka 1001 m² z WZ | Rębiska

    Rębiska

    • 250 250 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA - BEZ POŚREDNIKÓW Twoje miejsce na dom – działka 1001 m² z WZ | Rębiska Cena: 250 250PLN (250 zł/m²) Opis nieruchomości Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymar...

  • 1 / 3
    Działka Dębogórze ul. Rzeczna

    Dębogórze » ul. Rzeczna

    • 799 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NOWA OFERTA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka usługowa nr 334/2 położona w województwie pomorskim, powiat pucki, obręb Dębogórze.1. LokalizacjaDziałka znajduje się w Dębogórzu-Wyb...

  • Działka Dębogórze ul. Wiosenna

    Dębogórze » ul. Wiosenna

    • 500 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdyni.Atrakcyjna działaka BUDOWLANA o powierzchni 8...

  • Działka Kielno Bożanka ul. Magnoliowa

    Kielno » al. Magnoliowa

    • 487 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nad jeziorem Marchowo obok Gdyni - Kielno-Bożanka wraz z DWOMA DOMKAMI.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana-rekreacyjna nad Jeziorem Marchowo w miejscowości Kielno-Boża...

  • Działka budowlana Gowino gm. Wejherowo, Borówkowa
    Działka budowlana Gowino gm. Wejherowo, Borówkowa

    Gowino

    • 600 000 zł cena
    • 3 090 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną położone w Gowinie k. Wejherowa, w gminie Wejherowo, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Borówkowej o numerze ewidencyjnym 385/6, o powierzchni 3...

  • Działka Szemud ul. Mercerstwo

    Szemud » ul. Mercerstwo

    • 154 000 zł cena
    • 1 283 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB BLIŹNIAKA w miejscowości Szemud, woj. pomorskie Parametry:- pow. 1283 m2- MPZP pod zabudowę jednorodzinną- - przyłącza, e...

  • Działka Szemud ul. Mercerstwo

    Szemud » ul. Mercerstwo

    • 145 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB BLIŹNIAKA w miejscowości Szemud, woj. pomorskie Parametry:- pow. 1210 m2- MPZP pod zabudowę jednorodzinną- przyłącza, ele...