• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(214)
  • Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2
    1 / 4
    Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2

    Sierzchów

    • 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 3800m2 , przy drodze asfaltowej. Podatek to 16zł rocznie. Położona we wsi Sierzchów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka budowlana 2683m2, Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 990 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerok...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Krępa

    • 199 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witamy. Mamy do sprzedania prawo do dzierżawy działki rekracyjnej ( działka ROÐ pow. 500m2. Krępa Rosa -zaZalesiem Górnym Na terenie działki ZNAJDUJĄ się 2 DOMKI(KUCHENNO- ŁAZ...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Działa Gaj Żelechowski
    1 / 9
    Działa Gaj Żelechowski

    Gaj Żelechowski

    • 549 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna Gaj Żelechowski, gm. Chynów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9100 m², położoną w malowniczej miejscowości Gaj Żelechowski...

  • Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów

    Piskórka

    • 299 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w miejscowości Piskórka, gmina Prażmów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, w otulini...

  • Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!
    1 / 9
    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!

    Uwieliny

    • 2 947 923 zł cena
    • 29 777 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny (gm. Prażmów) z MPZP! Pod osiedle! Lokalizacja: Uwieliny, gmina Prażmów, powiat piaseczyński Powierzchnia łączna działek: 29 777m² I...

  • Sprzedam nieruchomość w Nadbrzeżu
    Sprzedam nieruchomość w Nadbrzeżu

    Nadbrzeż

    • 200 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna składająca się z trzech działek po 3000m2 w Nadbrzeżu. Położona w zabudowie siedliskowej . Szerokość frontu ok. 20m.

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • 19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak
    1 / 9
    19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak

    Józefów

    • 121 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Od 19 lat naszą specjalnością jest sama Warszawa - jak i jej najbliższe okolice - w szczególności powiat otwocki. Posiadamy różne nieruchomości Klientów, którzy...

  • działka leśna Józefów
    1 / 2
    działka leśna Józefów

    Józefów

    • 900 000 zł cena
    • 9 856 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka oddalona od ul. Skłodowskiej około 80m, vis a vis budynek mieszkalny jednorodzinny. Ładny starodrzew, dużo sosen . Działka dla ludzi lubiących wyzwania! Obecnie leśna bez p...

  • Działka rolna Janów/Karczew
    1 / 3
    Działka rolna Janów/Karczew

    Karczew

    • 1 090 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę w Janowie gmina Karczew o powierzchni 21800 m2 o nieregularnym kształcie przy kanale wodnym, front działki ma długość 59 m. Działka położona niecałe 4...

  • Piękna działka budowlana w centrum Józefowa
    1 / 4
    Piękna działka budowlana w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 1 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy piękną, zadrzewioną działkę budowlaną (933 m2) w bardzo spokojnej i klimatycznej części Józefowa przy ul. Lipowej na terenie objętym MPZP. Na działce znajduje się zamiesz...

  • Działka cisza starodrzew wschodni Michalin
    1 / 3
    Działka cisza starodrzew wschodni Michalin

    Józefów

    • 2 039 700 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka, jednostka terenowa RLz - 39 - las z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.  Działka przylega do gminnej drogi klasy dojazdowej ulicy Matejki. Typ zabudowy: mieszkaniowa jedn...

  • Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona
    1 / 6
    Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona

    Józefów

    • 1 250 111 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka stwarzająca możliwość zamieszkania w kameralnym miejscu.  Umiejscowiona w niedalekiej odległości od rzeki Świder w zaciszu drzew.   Dla kogo ? dla osób szukających...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 520 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !
    1 / 8
    Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA, A TAKŻE DZIAŁKI PO PONAD 1200M2, ZA 190,000ZŁ. Bardzo atrakcyjne Działki Budowlane o pow. ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...