• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Jasło

(33)
  • Działka inwestycyjna Jasło Sobniów,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Jasło Sobniów,

    Jasło

    • 630 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jasło ul. Faustyny Kowalskiej , zaledwie 3 km od centrum Jasła, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się w spok...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna Jasło, obręb Brzyszczki II
    Na sprzedaż działka inwestycyjna Jasło, obręb Brzyszczki II

    Jasło

    • 2 175 250 zł cena
    • 17 402 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w przemysłowej części Jasła, obręb Brzyszczki II. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestr...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 599 900 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Jaśle, obręb Zachód, ul. Tischnera. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie parceli o kszt...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 144 900 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz naprawdę spokojnej okolicy pod Jasłem na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie okazję! Oferujemy na sprzedaż widokową parcelę budowlaną położoną w Jaśle, Obr. Sobniów I...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 280 000 zł cena
    • 7 005 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość z potencjałem budowlanym położoną w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek w kształ...

  • Dwie piękne działki o łącznej pow. 1.78 ha graniczące z rzeką Wis...

    Jasło

    • 100 000 zł cena
    • 17 883 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki przylegające do siebie, położone w miejscowości Dąbrówka, gmina Brzyska, powiat Jasielski na Podkarpaciu o łącznej powierzchni 1.78 ha Nieruchomość skła...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 74 900 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Jaśle, obręb Bryły. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 21mx83m i powierzch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 6 437 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem budowlanym oraz użytkami leśnymi położoną w Jaśle, obręb Bryły. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregula...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Lwowskiej. Parcela jest działką budowlaną o powierzchni szacowanej na ok. 23 ar, z bezpo...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 990 900 zł cena
    • 8 023 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z możliwością wielokierunkowego zagospodarowania inwestycyjnego położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowan...

  • Urokliwe działki o powierzchni 1.8 ha nad rzeką Wisłoka. OKAZJA!!...

    Jasło

    • 118 000 zł cena
    • 17 883 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjne działki 1.7883 Ha z linią brzegową Wisłoka w Dąbrówce. Na sprzedaż dwie działki przylegające do siebie, położone w miejscowości Dąbrówka, gmina Brzyska, powiat Jas...

  • sprzedam działkę pod zabudowę Jasło Rzemieślnicza
    sprzedam działkę pod zabudowę Jasło Rzemieślnicza

    Jasło

    • 80 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę pod zabudowę ul. Rzemieślnicza , Jasło. 28arów . Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. 6 km autem do miasta , przystanek autobusowy. Cena 80 000 tys. do lekkiej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 89 900 zł cena
    • 1 961 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Kowalowy, gmina wiejska Jasło. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregularn...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Działka Łaski

    Łaski

    • 64 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położona w miejscowości Łaski, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę (do w...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy , w bezpośrednim sąsied...

  • Działka Gorajowice

    Gorajowice

    • 199 900 zł cena
    • 2 012 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na Jasło Gorajowice, 20,12 ar -Idealna pod dom marzeń! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, z pięknym widokiem i szybki...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postr...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 99 900 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Niegłowice, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, oto...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 79 900 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 63 ary + działka leśna 10 arów Trzcinica, woj. podkarpackie doskonała inwestycja w przyszłość! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej p...

  • Działka Żółków

    Żółków

    • 94 900 zł cena
    • 2 945 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż foremna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Żółkowie, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, otoczona...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 129 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka pod budowę domu Trzcinica! Spokojna okolica, blisko natury - idealna pod budowę wymarzonego domu. Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własny...