• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Jasło

(33)
  • Działka Jasło

    Jasło

    • 59 900 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa ul. Graniczna, Jasło! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej działki o łącznej powierzchni 33 ar, zlokalizowanej przy ul. Granicznej w...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 69 900 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej ROD na przedmieściach Jasła, obręb Kaczorowy. Szukasz miejsca na wypoczynek wśród zieleni po ciężkim dniu w pracy, miejsca gd...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 799 900 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki Usługowe przy drodze krajowej Jasło, obręb Warzyce Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu usługowym, położona w Jaśle, obręb Warzyce, w pobliżu drogi krajowe...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 129 900 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa oferta inwestycyjna - działka budowlana przy ul. Jagodowej w Jaśle Mamy przyjemność przedstawić Państwu niepowtarzalną okazję nabycia działki budowlanej o optymalnej...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 000 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Kaczorowy. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni szacowanej na ok. 12,69 a...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA UL. NADBRZEŻNA JASŁO- 8,30 AR! Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej części miasta Jasło, przy ul. Nadbrzeżnej. Nieruchomość znajduje się w sp...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 109 900 zł cena
    • 1 455 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną z możliwością zagospodarowania inwestycyjnego położoną w Jaśle, obręb Wądoły. Prezentowana parcela o kształci...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 69 600 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne działki z potencjałem budowlanym w Jaśle przy ul. Żeromskiego o łącznej powierzchni 633m. Nieruchomość położona w spokojnej części miasta, w otoczeniu zabud...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Jasło

    Jasło

    • 74 900 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Jasło, ul. Nadbrzeżna 817 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 817 m , położona w malowniczej części Jasła, przy ul. Nadbrze...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 69 900 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwie foremne i atrakcyjne parcele budowlane położone w Jaśle, obręb Wądoły, ul. Lawendowa. Prezentowane parcele o kształcie zbliżonym do p...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 999 900 zł cena
    • 5 764 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    EKSKLUZYWNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA JASŁO, STREFA WARZYCE - 5 764 m Nieruchomość o strategicznym znaczeniu w najdynamiczniej rozwijającej się części miasta! Na sprzedaż dział...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 331 500 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość budowlaną o potencjale inwestycyjnym położoną w Jaśle, obręb 10 Sobniów, ul. Św. Faustyny Kowalskiej. [i]Główne atuty nier...

  • 1 / 4
    Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,4ara, zlokalizowaną przy ulicy Środkowej w Jaśle, w obrębie Sobniów I. Charakterystyka Działki: Działka c...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 149 000 zł cena
    • 2 282 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W JAŚLE UL. RZEMIEŚLNICZA! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Rzemieślniczej. Nieruchomość o powierzchni 0,2282...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 2 700 000 zł cena
    • 10 163 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNEJ Działki nr: 3236/6, 3241/14, 3240/9, 2417/29, 2417/40 Obręb 23 Warzyce, miasto Jasło 1. Przedmiot sprzedaży Przedmiot...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 1 190 000 zł cena
    • 8 554 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz dużego terenu inwestycyjnego z realnym potencjałem pod działalność przemysłową w Jaśle? Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 8 554 m, położonej przy ul....

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż kompleks działek budowlanych przyległych do osiedla nowych domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta Jasła, ul. Mała. Pię...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 61 900 zł cena
    • 5 652 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę z potencjałem inwestycyjnym położoną w Jaśle, obręb Gliniczek, ul. Rzemieślnicza. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 105 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna Działka o Łącznej Powierzchni 8,26 ha w Jaśle Prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną, składającą się z dwóch połączonych parceli o łącznej...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 159 900 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I GARAŻEM ul. Wodna w Jaśle! Idealna pod budowę domu lub inwestycję pełne uzbrojenie, świetna lokalizacja, gotowe przyłącza! Z...