• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Szydłów

(2)
  • BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI
    1 / 16
    BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI

    Szydłów

    • 140 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRZEZINY – SZYDŁÓW – DUŻA, ZABUDOWANA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ CENIE. Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w gmini...

  • Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna
    1 / 12
    Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna

    Szydłów

    • 385 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - rolna oznaczona numerem 132/2 adres ulica Kielecka 44 z możliwością zabudowy Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Kłoda

    • 70 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Kłodzie na ul. Długiej. Całkowita powierzchnia 1,2 ha, szerokość 15 m. Znajduje się miedzy Połańcem a Staszowem, nie na głównej trasie....

  • Działka przemysłowo-usługowa wiele zastosowań!!

    Oleśnica

    • 3 901 660 zł cena
    • 27 869 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.Odległość od wybranych lokaliz...

  • działka na sprzedaż o pow. 6886 m2
    działka na sprzedaż o pow. 6886 m2

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6886 m², zlokalizowana w miejscowości Janina, gmina Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dogo...

  • Działka Koziel ul.

    Koziel

    • 75 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Koziel, gm. Raków, woj. świętokrzyskieNa sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 800 m² każda, położonych w malowniczej miejscowości Koziel w g...

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Borzymów

    • 80 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę 709/1 o pow. 69,56 ar z WZ na budowę 2 domów. Działka uzbrojona woda prąd kanalizacja światłowód wszystko na działce. Utwardzony oraz oświetlony wjazd...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 6
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Sprzedam działkę
    1 / 13
    Sprzedam działkę

    Życiny

    • 341 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 531 i 203 – 6200m² (62ar) położoną we wsi Życiny. 1400m od Zalewu Chańcza. Są to działki położone na terenach oznaczone symbolem RMI – tereny zabudowy zagrodowo -...

  • Działka Gnojno
    1 / 3
    Działka Gnojno

    Gnojno

    • 85 000 zł cena
    • 2 993 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2993 m2 zlokalizowana w Gnojnie, w powiecie buskim . Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 15 x 44 x 30 x 40 x 54 x 74 , szerokość f...

  • Działka Nowa Huta gm. Raków
    1 / 5
    Działka Nowa Huta gm. Raków

    Nowa Huta

    • 150 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 15 600 m2, (1,56ha) zlokalizowana w Nowej Hucie, gm. Raków, powiat kielecki. Nier...

  • Działka Raczyce gm. Gnojno
    1 / 7
    Działka Raczyce gm. Gnojno

    Raczyce

    • 60 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5700 m2 , zlokalizowana w Raczycach, w gm. Gnojno . Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary działki: ok. 30m x 207m x 28m x 203m....

  • Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 8
    Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny

    Zagrody

    • 2 504 132 zł cena
    • 9 254 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9254 m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody, gm. Nowiny, na terenie przemysłowym. Grunt o...

  • Działka Raczyce gm. Gnojno
    1 / 6
    Działka Raczyce gm. Gnojno

    Raczyce

    • 60 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6600 m2 , zlokalizowana w Raczycach, gm. Gnojno . Dojazd do działki z dwóch stron - drogą asfaltową lub z tyłu drogą gruntową. W sąsiedztwie nowsza...

  • Działka Chmielnik Chomentówek
    1 / 8
    Działka Chmielnik Chomentówek

    Chmielnik

    • 81 000 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3005 m2 zlokalizowana w miejscowości Chomentówek gm. Chmielnik, pow. kielecki. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 42x70, szerokość frontu ok. 4...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 86 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod b...

  • Działka Stare Folwarki gm. Stopnica
    1 / 4
    Działka Stare Folwarki gm. Stopnica

    Folwarki

    • 80 000 zł cena
    • 3 826 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3826 m2 zlokalizowana w miejscowości Kąty Stare-Folwarki, gm. Stopnica. Dla działki w 2017r. zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domu je...

  • Działka Zgórsko gm. Sitkówka-Nowiny, Salonowa
    1 / 7
    Działka Zgórsko gm. Sitkówka-Nowiny, Salonowa

    Zagrody

    • 210 000 zł cena
    • 1 106 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 1106 m2, zlokalizowana przy ul. Salonowej w Zagrodach, gm. Nowiny. Działka płaska, z wieloletnimi nasadzeniami oraz drzewami owo...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 110 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 600 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. Działka położona w pierwszej linii, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, asf...

  • Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 5
    Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny

    Zagrody

    • 190 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2400 m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody (gm. Sitkówka-Nowiny). Działka o wymiarach około 33 m x 78 m x 23 m x 10 m x 68 m (szerokość od front...

  • Działka Ociesęki ul.

    Ociesęki

    • 170 000 zł cena
    • 2 894 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***TYLKO U NAS****Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę z rzadkim urokiem w pięknej lokalizacji lasu, zieleni oraz bezcennej ciszy, z dala od zgiełku miasta, w przyjemnym s...

  • Działka Drugnia ul.

    Drugnia

    • 72 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną w cichej, spokojnej miejscowości Drugnia w gminie Pierzchnica woj. świętokrzyskie. Działka ma fajne usytuowanie pod lasem, j...

  • Działka Korzenno ul.

    Korzenno

    • 89 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie można złapać oddech, wybudować dom z werandą, posadzić drzewa owocowe i mieć swoje "miejsce na ziemi"?Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1930 m², poł...

  • Działka Zagrody rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Zagrody » ul. Łąkowa

    • 330 000 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3155 m², położona w miejscowości Zagrody (gmina Nowiny), zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Kielc. Nieruchomość wyróżnia się do...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i prz...

  • Działka Kolonia Bogoria ul.

    Kolonia Bogoria

    • 92 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokal...

  • działka sprzedam
    działka sprzedam

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka na sprzedaż w miejscowości Janina gm. Busko-Zdrój o pow.6886 m2 nr. działki 542/8. Kontakt tel. [tel] . Cena do negocjacji.

  • Działka Widuchowa ul.

    Widuchowa

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieduża działka budowlana o powierzchni 6 arów (ok. 600 m²) położona w Widuchowej, 10 minut drogi od Buska-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 8
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 390 000 zł cena
    • 36 661 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca kompleks działek o łącznej powierzchni 36661m2 zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, gm. Bogoria, pow. staszowski. W skład n...

  • Działka Stopnica
    Działka Stopnica

    Stopnica

    • 145 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1913m2 zlokalizowana w Stopnicy, w pow. buskim. Działka lekko nachylona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach ok. 45x56x43x35 Media: prąd -...