• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębowce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Widuchowa

(1)
  • Działka Widuchowa ul.

    Widuchowa

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieduża działka budowlana o powierzchni 6 arów (ok. 600 m²) położona w Widuchowej, 10 minut drogi od Buska-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 30AR, rolno-budowlana, Skotniki Duże, dzialka ogrodzona z gara...

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż DZIAŁKA rolno-budowlana, 30 arów, z warunkami zabudowy, w Skotnikach Dużych, na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego, w województwie świętokrzyskim. Do działki...

  • Działka rolna 0.54 ha Bosowice

    Bosowice

    • 10 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam Działkę rolna klasa ziemi III i IV łąka nieużytkowana. Miejscowość Bosowice nr 575 gmina Stopnica działka przylega do rzeki Sanica.

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wełecz

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOVA CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, centrum
    3 pokoje, centrum "pod klucz"

    Busko-Zdrój

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • W Zdroju  39,06m2 - z dużym tarasem
    W Zdroju 39,06m2 - z dużym tarasem

    Busko-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ogrodzona z podłączonymi mediami, gotowa pod budowę domu, ponad 30ar w Skotnikach Dużych 1km od modernizowanego Zalewu Radzanów. Księga Wieczysta. Warunki zabudowy...

  • działka na sprzedaż o pow. 6886 m2
    działka na sprzedaż o pow. 6886 m2

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6886 m², zlokalizowana w miejscowości Janina, gmina Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dogo...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Hołudza

    • 25 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę budowlaną w Holudzy 6km od Busko-Zdrój działka nr 304 o powierzchni 7 ar.Woda blisko działki linia elektryczna przechodzi przez działkę.cena do uzgodnienia nr.dzia...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Hołudza

    • 36 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 36ar.w Holudzy 6km.od Buska Zdroju przy drodze asfaltowej w działce wodociąg w pobliżu prąd.Cena do uzgodnienia nr. działki 241

  • sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,
    1 / 10
    sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,

    Zawada

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom dwukondygnacyjny ,podpiwniczony,z dwoma budynkami gospodarczymi,ogrodem,ziemia uprawna 1.12ha w Zawada /Baltowka/gm, Ozarow woj,Swietokrzyskie.przy trasie Lublin-Ki...

  • sprzedam grunty rolne
    sprzedam grunty rolne

    Hołudza

    • 66 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 66 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam prawo własności nieruchomości gruntowej, obejmujące działki rolne o numerach 38 i 186 opisane KW KI1B/00073902/2, o łącznej powierzchni 1,22 ha, zlokalizowane w miejscowo...

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Busko-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam lub wynajmę 3 pokoje.

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 453 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m² | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m² , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku...

  • Apartament > 34,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 34,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 379 620 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 166 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni...

  • Apartament > 46,30 m2
    1 / 8
    Apartament > 46,30 m2

    Busko-Zdrój

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otocze...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 949 221 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 104,31m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z ane...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 125 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny !Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 4200 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudo...

  • 1 / 3
    Działka Skorzów rynek pierwotny ul.

    Skorzów

    • 110 000 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1.217m2 w miejcowości Skorzów gmna Busko Zdrój. Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku - dookoła cisza i spokój oraz piękn...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 115 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudow...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul. Ludwika Waryńskiego

    Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 711 450 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam do sprzedaży apartament M5 klasy premium  o powierzchni 76,51 m2 z przeszklonym tarasem o powierzchni 37,03 m2, położony na parterze budynku B2 - 250 m od parku zdrojo...

Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty uzdrowiskowe "HYGGE" to inwestycja składająca się z 6 kameralnych budynków, wkomponowanych harmonijnie w otoczenie, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz najnowocześniejs...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 1 266 828 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 104,18 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 104,18 m² z tarasem 38,03 m²,...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 426 329 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 35,06 m² z tarasem| Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,06 m² z tarasem 10,35 m², po...

  • działka sprzedam
    działka sprzedam

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka na sprzedaż w miejscowości Janina gm. Busko-Zdrój o pow.6886 m2 nr. działki 542/8. Kontakt tel. [tel] . Cena do negocjacji.

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Busko-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 49.08m.Dwa pokoje ,kuchnia, łazienka, przedpokój oraz piwnica.Miszkanie jest na 4 piętrze.Zainteresowane osoby proszę o kontakt na p...

  • Sprzedaż działki rolnej/możliwość dzierżawy/

    Nowe

    Sprzedaż działki rolnej/możliwość dzierżawy/

    Baranów

    • 8 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną przedzieloną rowem melioracyjnym. Grunt średniej klasy. Kształt prostokąta. Cena do uzgodnienia./Możliwość dzierżawy/. Cena wg GUS na 25 maja 2021r. 7878,26...