• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Baranów

(3)
  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 115 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudow...

  • Działka Baranów ul.

    Baranów

    • 125 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny !Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 4200 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie zabudo...

  • Sprzedaż działki rolnej/możliwość dzierżawy/
    Sprzedaż działki rolnej/możliwość dzierżawy/

    Baranów

    • 8 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną przedzieloną rowem melioracyjnym. Grunt średniej klasy. Kształt prostokąta. Cena do uzgodnienia./Możliwość dzierżawy/. Cena wg GUS na 25 maja 2021r. 7878,26...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 30AR, rolno-budowlana, Skotniki Duże, dzialka ogrodzona z gara...

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż DZIAŁKA rolno-budowlana, 30 arów, z warunkami zabudowy, w Skotnikach Dużych, na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego, w województwie świętokrzyskim. Do działki...

  • Działka budowlana - Magierów

    Magierów

    • 59 000 zł cena
    • 1 512 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki o łącznej powierzchni 15 arów, w tym działka budowlana o powierzchni 7.64 ary. Działki są wyczyszczone, i uzbrojone: woda, gaz, prąd i kanalizacja ściekowa na d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla rodziny blisko miasta  *Busko Zdrój*
    1 / 14
    Dom dla rodziny blisko miasta *Busko Zdrój*

    Dobrowoda

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ogrodzona z podłączonymi mediami, gotowa pod budowę domu, ponad 30ar w Skotnikach Dużych 1km od modernizowanego Zalewu Radzanów. Księga Wieczysta. Warunki zabudowy...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Hołudza

    • 25 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę budowlaną w Holudzy 6km od Busko-Zdrój działka nr 304 o powierzchni 7 ar.Woda blisko działki linia elektryczna przechodzi przez działkę.cena do uzgodnienia nr.dzia...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Hołudza

    • 36 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 36ar.w Holudzy 6km.od Buska Zdroju przy drodze asfaltowej w działce wodociąg w pobliżu prąd.Cena do uzgodnienia nr. działki 241

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 60 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną łatanice gmina wiślica 25ar szerokość 25m nr działki 371

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 99 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica 1,1ha

  • Mieszkanie solec zdrój
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 330 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie solec zdrój + garaż świeżo po remoncie w ładnym miejscu zejście na taras przez balkon garaż 2 miejsca parkingowe i więcej informacji tel [tel]

  • Mieszkanie solec zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie wraz z garażem w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój w samym centrum mieszkanie świeżo po remoncie nowe grzejniki instalacja elektryczna i ga...

  • Sprzedam Las w Solcu-Zdroju
    1 / 2
    Sprzedam Las w Solcu-Zdroju

    Solec-Zdrój

    • 50 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam . Sprzedam Las w Solcu-Zdroju. Las składa się z dwóch działek o łącznej pow. 1,04 ha. Las położony jest przy drodze Solec-Zdrój--Zielonki. Działki nr 638 i 641.

  • sprzedam grunty rolne
    sprzedam grunty rolne

    Hołudza

    • 66 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 66 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam prawo własności nieruchomości gruntowej, obejmujące działki rolne o numerach 38 i 186 opisane KW KI1B/00073902/2, o łącznej powierzchni 1,22 ha, zlokalizowane w miejscowo...

  • Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój

    Solec-Zdrój

    • 351 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Łatanice

    • 100 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica 1,1ha tel [tel]

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 70 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica pozwolenie na budowę 1ha

  • Działka budowlana rolna
    Działka budowlana rolna

    Łatanice

    • 95 000 zł cena
    • 10 015 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy 1ha w miejscowosci łatanice 5km od buska zdrój

  • Działka budowlano rolną 1ha
    Działka budowlano rolną 1ha

    Łatanice

    • 110 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną budowlana 1ha w miejscowosci łatanice gmina wiślica pozwolenie na budowę

  • Sprzedam mieszkanie solec zdroj
    Sprzedam mieszkanie solec zdroj

    Solec-Zdrój

    • 320 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój mieszkanie po remoncie + garaż .

  • Działka rolno-budowlana Sułkowice gm. Solec-Zdrój
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana Sułkowice gm. Solec-Zdrój

    Sułkowice

    • 139 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Sułkowice, gm. Solec-Zdrój. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1,32 ha, położona w spokojnej i zielonej. To doskonała propozycja d...

  • Działka inwestycyjna Solec-Zdrój
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Solec-Zdrój

    Solec-Zdrój

    • 435 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 900 m2 zlokalizowana w Solcu-Zdroju w atrakcyjnej lokalizacji; w sąsiedztwie obiektów hotelowo - uzdrowiskowych. W pobliżu zal...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • mieszkanie solec-zdrój
    mieszkanie solec-zdrój

    Solec-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    wynajmę lub sprzedam mieszkanie w miejscowości solec-zdrój 35m po remoncie na parterze balkon garaz ogródek w samym centrum uzdrowiska wynajem 1500 miesiąc 320000 sprzedam

  • Działka Solec-Zdrój ul.

    Solec-Zdrój

    • 118 000 zł cena
    • 27 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam do sprzedaży 2 działki rolne o łącznej powierzchni 2,79 ha w miejscowości Zagorzany koło Solca Zdroju.Specyfikacja działek:1) Powierzchnia:* działka nr 13 - powierzchn...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 100 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica 100 ar

  • Wynajmę lub sprzedam mieszkanie solec zdrój
    Wynajmę lub sprzedam mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę lub sprzedam mieszkanie w centrum solec zdroj 35m2 + garaż taras ogródek cena 320000 do negocjacji. Wynajem 1500

  • Dom Piasek Mały ul.

    Piasek Mały

    • 579 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży ciche siedlisko w miejscowości Piasek Mały, położone w odległości 3 km od uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój. Nieruchomoś...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 119 000 zł cena
    • 11 163 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny!Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, aby stworzyć swoją sielską przystań.To właśnie tutaj - w urokliwym Żukowie koło uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój (świ...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 69 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Żuków  k. Solca-Zdroju o powierzchni 900 m2, działka położna w środku spokojnej wsi, obok zbiornika wodnego.Specyfikacja d...