• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Swarzędz

(4)
  • Działka budowlana Swarzędz, Kórnicka
    1 / 12
    Działka budowlana Swarzędz, Kórnicka

    Swarzędz

    • 199 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 632 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy, a więc nie bezpośrednio przy ulicy. Ca...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Swarzędz

    • 500 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry, Mam na sprzedaż działkę budowlaną. Swarzędz, powierzchnia 1041m. kw. Działka kompletna, wyposażona w media, gaz prąd i woda. Jest kanalizacja, gotowe warunki zabudowy....

  • Działka Swarzędz ul. Kórnicka

    Swarzędz » ul. Kórnicka

    • 229 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 727 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy , a więc nie bezpośrednio przy ulicy...

  • Dzialka bud,z domkiem gosp.

    Swarzędz

    • 500 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana z domkiem gospodarczym 55 m, woda,prąd,studnia,,,,gaz i kanalizacja w ulicy ogrodzenie z siatki ,wzdloz ogrodzenia gryczpan-bukszpan 40 letni,dzialka nar...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wronczyn ul. Pieczarkowa

    Wronczyn » ul. Pieczarkowa

    • 117 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zarezerwowana !!! Piękna, uzbrojona działka budowlana na skraju Puszczy Zielonki. W okolicy kilka pięknych jezior, lasy. Idealne miejsce do dla osób kochających przyrodę, świeże...

  • sprzedam działki budowlane nad morzem k. Niechorza
    sprzedam działki budowlane nad morzem k. Niechorza

    Poznań

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działki budowlane nad morzem k. Niechorza.do morza ok 2 km. cicha i spokojna okolica. idealne miejsce pod budowę osiedla domków jednorodzinnych lub pensjonatów. zapraszam...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Luboniu

    Luboń

    • 790 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Luboniu przy ul. 3 Maja . Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km. 1 km do dworca PKP . W p...

  • Działka Poznań Poznań, Poznań

    Poznań

    • 13 000 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poznań Jeżyce Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6000m2 z przeznaczeniem w MPZP pod usługi m.in pod usługi turystyki. Przewidywana wielkość budynku 10 000 m2 Kont...

  • 1 / 4
    Działka Siekierki Wielkie blisko Poznania

    Siekierki Wielkie

    • 307 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam duża ustawna dzialke w Siekierkach Wielkich. Do działki wydane warunki zabudowy. Rozmiar Front 25m Bok 42.5m Działka znajduje się w cichej okolicy w sąsiedz...

  • NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOW...

    Borówiec

    • 600 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM - UL. KURKOWA W BORÓWCU - TUŻ PRZY LESIE !!! ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: FILM: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmi...

    Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • BORÓWIEC DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sprzedaż, Borówiec

    Borówiec

    • 569 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Ekstra działka budowlana w Murowanej Goślinie!
    1 / 12
    Ekstra działka budowlana w Murowanej Goślinie!

    Murowana Goślina

    • 570 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 120/23 z rozpoczętą już budową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Rewelacyjnie położona, przy ul. Tęczowej - na samym końcu ulicy a zatem zapewnione maksim...

  • Działka na sprzedaż, Poznań, Radojewo

    Poznań

    • 399 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DUŻA, UROKLIWA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM| POZNAŃ - RADOJEWO| POWIERZCHNIA 1000 M2! NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ...

  • Działka Kostrzyn ul. Półwiejska

    Kostrzyn » ul. Półwiejska

    • 220 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Kostrzynie. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie rozwijającego się nowoczesnego osiedla Gwia...

  • Działka Kostrzyn ul. Władysława Łokietka

    Kostrzyn » ul. Władysława Łokietka

    • 249 900 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Kostrzynie w świetnej lokalizacji pod budowę domu! [i]Pozostała działka na sprzedaż została oznaczona kolorem żółtym na zdjęciu - mniej więcej...

  • Działka Gruszczyn ul. Okrężna

    Gruszczyn » ul. Okrężna

    • 398 400 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położ...

  • Działka Poznań Morasko ul. Jaśkowiaka

    Poznań » ul. Jaśkowiaka

    • 812 364 zł cena
    • 2 036 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 wyodrębnione geodezyjnie działki budowlane w znakomitej lokalizacji na Morasku, północnej peryferyjnej części Poznania - niezwykle chętnie wybieranej pod budowę w...

  • Działka Kostrzyn ul. Dąbrówki

    Kostrzyn » ul. Dąbrówki

    • 287 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Kostrzynie w znakomitej lokalizacji! Świetna propozycja pod budowę domu jednorodzinnego, uzbrojona, z wygodnym dojazdem, usytuowana w jednej z...

  • Działka Kostrzyn ul. Półwiejska

    Kostrzyn » ul. Półwiejska

    • 499 000 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w Kostrzynie przy ul. Półwiejskiej granicząca z drogą krajową 92. Grunt ma powierzchnię 3.244 m2, z czego część budowlana to 801 m2, a część roln...

  • Działka budowlana / doskonała lokalizacja - Luboń ul. Krótka
    1 / 12
    Działka budowlana / doskonała lokalizacja - Luboń ul. Krótka

    Poznań

    • 565 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 615 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 919 m² Luboń, ul. Krótka 4 Świetna lokalizacja! Blisko Poznania, A2 i terenów zielonych. Idealna pod dom jednorodzinny. Lokalizacja i otoczenie: Działka położon...

  • Działka Wronczyn ul. Gołąbkowa

    Wronczyn » ul. Gołąbkowa

    • 319 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki położonej pośród malowniczych jezior Pojezierze Gnieźnieńskie , w uroczej i spokojnej miejscowości Wronczyn . To idealna propozycja dla osób,...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Poznań

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta planem. Plan przewiduje zabudowę mieszkaniową na działkach 700m2. Możliwość wydzielenia około 16działek. Media: prąd, woda, gaz w ulicy. Działka na Grunwaldzie w pob...

  • Działka budowlana w Rogalinku
    1 / 8
    Działka budowlana w Rogalinku

    Poznań

    • 240 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana 1460 m² – Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m², położona w malowniczym Rogalinku...

  • Działka budowlana Pobiedziska,
    1 / 6
    Działka budowlana Pobiedziska,

    Pobiedziska

    • 612 300 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym p...

  • Centrum PUM nawet 7000m2
    1 / 10
    Centrum PUM nawet 7000m2

    Poznań

    • 35 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania NOWA IKONA POZNANIA Centrum miasta – ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m² Możliwy PUM: nawet 7...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy.Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego.W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (Pęc...

  • Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las
    1 / 15
    Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las

    Uzarzewo

    • 319 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w malowniczym Uzarzewie – zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOST...

    Czerlejnko

    • 244 000 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOSTRZYN - BLISKO POZNANIA ! Nowe standardy reklamy: FILM: [url] WIRTUALNY SPACER: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] L...

  • Działka Poznań Suchy Las ul.

    Poznań

    • 2 255 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 1 098 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Suchy Las | 2054 m² | przestrzeń i spokój życia, pewność zysku.To oferta dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko działki, ale przede wszystkim miejsca z charakterem i r...

  • 1 / 3
    Przetarg - pod budownictwo mieszkan. jednorodzinne

    Pobiedziska

    • 1 046 959 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 25 maja 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieo...