• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Swarzędzem

(59)
  • Działka ROD na Smochowicach
    1 / 7
    Działka ROD na Smochowicach

    Poznań

    • 110 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczyn...

  • 1 / 3
    Przetarg - pod budownictwo mieszkan. jednorodzinne

    Pobiedziska

    • 1 046 959 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 25 maja 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieo...

  • Działka Poznań Suchy Las ul.

    Poznań

    • 2 255 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 1 098 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Suchy Las | 2054 m² | przestrzeń i spokój życia, pewność zysku.To oferta dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko działki, ale przede wszystkim miejsca z charakterem i r...

  • Przetarg - nieruchomość usługowa

    Pobiedziska

    • 4 097 585 zł cena
    • 13 884 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny ni...

  • Przetarg - nieruchomość usługowa

    Pobiedziska

    • 3 405 424 zł cena
    • 10 777 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska informuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny n...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOST...

    Czerlejnko

    • 244 000 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOSTRZYN - BLISKO POZNANIA ! Nowe standardy reklamy: FILM: [url] WIRTUALNY SPACER: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] L...

  • Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania
    1 / 3
    Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania

    Miękowo

    • 1 850 000 zł cena
    • 10 037 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 10 037 m2 położoną w Miękowie przy ul. Ogrodowej (gmina Czerwonak, województwo wielkopolskie). Zgodnie z miejscowym planem z...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczykowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczy...

    Poznań

    • 1 115 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz przestrzeni w mieście, której nie ograniczają metraże typowych parceli? Prezentujemy nieruchomość, której największą wartością jest rozległa działka o powierzchni 1208 m²....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Droga Dębińska
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Droga Dębińska

    Poznań

    • 129 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD im. A. Paszowiaka o powierzchni 550 m², idealna do wypoczynku przez cały sezon, a nawet całorocznego użytkowania. Na działce znajduje się funkcjona...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Gościnna
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, G...

    Poznań

    • 6 642 000 zł cena
    • 17 032 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu, Spławie ! Masz wolne środki, zainwestuj. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu o powierzchni 17,032 m2. Posiadamy wytyczn...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Żegrze, Sarbinowska
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Żegrze, Sarbin...

    Poznań

    • 5 828 768 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu - idealna pod produkcję, usługi i magazyny! Poznańskie Centrum Logistyczne Franowo-Żegrze Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej loka...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto,

    Poznań

    • 769 000 zł cena
    • 1 596 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu - Spławie! Masz wolne środki? Zainwestuj w nieruchomość, która ma ogromny potencjał! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu...

  • Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las
    1 / 15
    Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las

    Uzarzewo

    • 319 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w malowniczym Uzarzewie – zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między...

  • Kicin k/Poznania|3007 m² idealna pod dom
    1 / 16
    Kicin k/Poznania|3007 m² idealna pod dom

    Kicin

    • 669 000 zł cena
    • 3 007 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3007 m², położona w spokojnej części miejscowości Kicin (gm. Czerwonak) – zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealne...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy.Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego.W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (Pęc...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna 1,09 ha – MPZP 9P/U – Poznań, Gołężycka

    Poznań

    • 6 304 020 zł cena
    • 10 869 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość inwestycyjna o pow. 10 869 m² (1,0869 ha), obejmująca działki nr 4/5 (ok. 6 094 m²) oraz 4/6 (ok. 4 775 m²), obręb Zegrze, Poznań – ul. Gołęż...

  • Centrum PUM nawet 7000m2
    1 / 10
    Centrum PUM nawet 7000m2

    Poznań

    • 35 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania NOWA IKONA POZNANIA Centrum miasta – ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m² Możliwy PUM: nawet 7...

  • Działka budowlana Pobiedziska,
    1 / 6
    Działka budowlana Pobiedziska,

    Pobiedziska

    • 612 300 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym p...

  • Działka budowlana w Rogalinku
    1 / 8
    Działka budowlana w Rogalinku

    Poznań

    • 240 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana 1460 m² – Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m², położona w malowniczym Rogalinku...

  • Działka ROD przy ul. Bukowskiej
    1 / 8
    Działka ROD przy ul. Bukowskiej

    Poznań

    • 55 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD - ul. Bukowska 175 - Rodzinne Ogródki Działkowe im. 2 Armii Wojska Polskiego Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę ROD o powierzchni 423 m². Działka znajd...