• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Stradomia Wierzchnia

(2)
  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Stradomia Wierzchnia

    Stradomia Wierzchnia

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w miejscowości Stradomia Wierzchnia, gmina Syców1....

  • Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!
    Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!

    Stradomia Wierzchnia

    • 199 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bez pośredników działka położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia, przy ulicy Jodłowej, w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Stradomia. Zagospodarowanie terenu: dz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)
    1 / 16
    Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)

    Syców

    • 679 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej, oznaczone symbolem 6MN/U w planie zagospoda...

  • Działka budowlana - Kobyla Góra - 3569 m2 - 120 zł/m2

    Kobyla Góra

    • 430 000 zł cena
    • 3 569 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Zjazd na drogę wojewódzką. - Zapewnienie dostawy prądu, wody i kanalizacji. - Przy zatoce autobusowej. - Warunki gruntowe bardzo dobre. - Możliwy podział na 2-4 mniejsze dzia...

  • Działka na sprzedaż, Rogoźno (gw), Cieśle

    Cieśle

    • 2 999 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka w cichej okolicy z dużym potencjałem

    Sądrożyce

    • 350 000 zł cena
    • 5 324 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m² (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana w spokojnej i ci...

  • Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego
    Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego

    Oleśnica

    • 700 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego działka z możliwością nadania warunków zabudowy teren działki zaznaczony niebieskim kolorem strzałką zaznaczony wjazd jak nie odbieram...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Syców

    • 143 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Przestrzeń i spokój - 3 hektary oazy dla Ciebie

    Sądrożyce

    • 2 070 000 zł cena
    • 30 018 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować jedyną w swoim rodzaju dużą działkę o powierzchni 3 hektarów, która zlokalizowana jest w spokojnej i cichej miejscowości Sądrożyce, gmina Twardogóra. Odk...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną!
    1 / 9
    Działka pod zabudowę wielorodzinną!

    Oleśnica

    • 1 870 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 796 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2350 mkw w kształcie trapezu. Oleśnica - Lucień. Możliwy do uzyskania PUM: 3800 Działka objęta planem pod zabudowę wielorodzinną z dopuszczeniem usług: §...

  • Cisza blisko miasta, działka 12 arów, Twardogóra

    Sądrożyce

    • 169 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie po otwarciu okna słyszysz szum lasu, śpiew ptaków, a nie przejeżdżające auta- ta oferta jest dla Ciebie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna
    1 / 8
    Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna

    Oleśnica

    • 500 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku minut? Ta działka w Oleśnicy to idealne p...

  • Działka Kobyla Góra
    1 / 6
    Działka Kobyla Góra

    Kobyla Góra

    • 368 000 zł cena
    • 2 043 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Kobylej Górze o pow. 2043 mkw. Kobyla Góra jest urokliwym miastem między Ostrzeszowem, a Sycowem. Działka jest przy ul. Ks. Wincentego Rudy, na ł...

  • Działka budowlana Oleśnica Rataje, Janusza Kusocińskiego
    1 / 7
    Działka budowlana Oleśnica Rataje, Janusza Kusocińskiego

    Oleśnica

    • 7 500 000 zł cena
    • 22 573 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Rataje - popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica Oleśnicy. Charakterystyka działki Powierzchnia: ok. 22 573 m² (2,25 ha) Wymiary: szer. ok. 50 m × dł. ok. 4...

  • Działki budowlane w Drogoszowicach, Twardogóra

    Drogoszowice

    • 200 200 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Drogoszowicach, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki.Pięć działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w spokojnej, zielonej części Drogoszowic. Media (prąd,...

  • Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów
    1 / 3
    Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów

    Komorów

    • 135 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanaliz...

  • Działki budowlane sprzedam
    1 / 16
    Działki budowlane sprzedam

    Miodary

    • 307 800 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • Twardogóra-działka mieszkaniowa, 21 ary przy lesie

    Twardogóra

    • 220 000 zł cena
    • 2 114 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po drug...

  • Działki inwestycyjne - łącznie 1,1417 ha – Syców

    Syców

    • 1 484 210 zł cena
    • 11 417 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha – Syców | MPZP | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położo...

  • Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska
    Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska

    Oleśnica

    • 239 999 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, Lucień Na sprzedaż działka budowlan...

  • Przetarg - ul. Malczewskiego

    Syców » ul. Malczewskiego

    • 92 200 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości,położonych na terenie miasta Syców, w okolicy ul. Malczewskieg...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana