• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Radziechowy

(2)
  • Działka budowlana Radziechowy gm. Radziechowy-Wieprz, Młodych
    1 / 7
    Działka budowlana Radziechowy gm. Radziechowy-Wieprz, Młodych

    Radziechowy

    • 210 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radziechowy Działka 1 250 m2 Widok Kształt zbliżony do kwadratu Spokojna okolica Cena: 210 000 zł Radziechowy - piękna działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry o pow...

  • Działka budowlana 1 847 m² – Radziechowy
    1 / 16
    Działka budowlana 1 847 m² – Radziechowy

    Radziechowy

    • 300 000 zł cena
    • 1 847 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1 847 m² Radziechowy | MPZP | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 847 m², położona w miejscowości R...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka budowlana blisko centrum Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 360 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji. Działka zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 43,5m x 51m. Cała działka jest płaska, wszystkie media przy działce. Działki 11...

  • 1 / 4
    Zapierające widoki na góry i jezioro

    Pietrzykowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr

Żywiec

    • 92 500 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do niewielkiej negocjacji Świetne położenie ok 3 km od centrum miasta Żywiec Działka zagospodarowana z iglakami i drzewami Żywiec [tel]

  • Działka w Lipowej -Twój przyszły dom
    1 / 8
    Działka w Lipowej -Twój przyszły dom

    Lipowa

    • 400 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem sprzeda...

  • Działka budowlana Żywiec Jodłowa
    Działka budowlana Żywiec Jodłowa

    Żywiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Żywiec Jodłowa Na sprzedaż działka 11670/1 Plus działka dojazdowa zaznaczona kolorem na żółto

  • Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 225 000 zł cena
    • 1 685 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze...

  • Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami
    1 / 8
    Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami

    Lipowa

    • 459 000 zł cena
    • 2 016 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m² | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działk...

  • Atrakcyjna działka w Pietrzykowicach
    1 / 12
    Atrakcyjna działka w Pietrzykowicach

    Pietrzykowice

    • 479 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa okazja - duża działka o powierzchni ok 3100m2 zlokalizowana w Pietrzykowicach nieopodal Żywca. To nieruchomość z ogromny...

  • Łodygowice – 17ar w centrum! Cisza i spokój
    1 / 9
    Łodygowice – 17ar w centrum! Cisza i spokój

    Łodygowice

    • 230 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 17ar Łodygowice, centrum a jednak cisza! Marzysz o domu w spokojnym miejscu, ale z szybkim dostępem do wszystki...

  • Żywiec -przestronna działka na sprzedaż
    1 / 7
    Żywiec -przestronna działka na sprzedaż

    Żywiec

    • 899 000 zł cena
    • 4 801 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Duża działka budowlana z potencjałem Powiat żywiecki, Żywiec -dojazd od ul. Śliwkowej. Położenie nieruchomości 49°40'40" N 19°9&#0...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim
    Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim

    Żywiec

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim jeżeli chodzi o powierzchni 10 arów w kształcie prostokąta jest zagospodarowana zielenią i zagospodarowana świ...