• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Okopy

(2)
  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 440 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola.Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej malowni...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana. Dzielnica Lipowiec

    Augustów

    • 312 200 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 892 m\2. Działka położona jest w obrębie 4 [ dzielnica Lipowiec ]. Numer działki - 1260\9. Przyłącze energetyczne i wodociągowe w trakcie realizacji. B...

  • Działka Klimki ul.

    Klimki

    • 299 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od BiałegostokuJeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp d...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka w Osowcu

    Osowiec

    • 535 440 zł cena
    • 4 462 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z dwóch części. 2147 m2 to część przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne - oznaczona w MPZP M17.Druga część to piękne treny leśne - 2315 m2 i bezpośr...

  • Atrakcyjna działka w Osowcu - M Plan ZP! S8

    Osowiec

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Znakomita lokalizacja, wszystkie media, bardzo dobry kształt. Teren objęty MPZP.Urocza okolica, mnóstwo lasów i przestrzeni. Możliwość podziału działki.Sąsiedztwo nowych domów, bar...

  • Osowiec gm. Żabia Wola | 1653m2 | narożna | MPZP

    Osowiec

    • 379 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Osowiec gm. Żabia Wola pow. Grodziski. Działka o powierzchni 1653 m2.Wymiary działki ok. 55m x 30m. Działka narożna, dojazd ulicą asfaltow...

  • Działka Kamionka ul.

    Kamionka

    • 130 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów....

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 1157 m Osowiec

    Osowiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 157 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.Dostępne media woda, gaz i prąd.Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska Maz...

  • Działka pod dom 2 -lokalowy

    Osowiec

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowalna usytuowana w okolicy ulicy Szkolnej w Osowcu.Wymiary działki 60 x 25. Dobry kształt działki pod dom 2 -lokalowy. Wjazd na działkę od strony wschodn...

  • Działka, cicha, MPZP, Osowiec

    Osowiec

    • 511 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położone działki budowlane w Osowcu gmina Żabia Wola. Doskonałe dla osób szukających ciszy, spokoju oraz bliskiego sąsiedztwa lasu. Działki objęte miejscowym planem zagospo...

  • Działka Czarna Białostocka Klimki ul. Stawowa

    Czarna Białostocka » ul. Stawowa

    • 299 000 zł cena
    • 2 806 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spok&o...

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka
    1 / 3
    Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 144 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie przy ul. Żurawinowej w Czarnej Białostockiej – os. Buksztel. MPZP Działki mają powierzchnię: 2217 – 721,93 m² 2218 – 722,...

  • Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 178 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana 892 m² z dostępem do drogi asfaltowej, położona przy ul. Borówkowej w spokojnej części osiedla Buksztel w Czarnej Białostockiej. nr działk...

  • Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    1 / 2
    Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 167 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną o powierzchni 836,17 m², położoną w Czarnej Białostockiej – osiedle Buksztel, w rejonie ul. Porzeczkowej. numer działki 2235 Działka znajdu...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 5
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE

    Bargłów Kościelny

    • 60 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek budowlanych w miejscowości Bargłów Kościelny. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Powier...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ostrowie ul.

    Ostrowie

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilom...

  • Sprzedam działkę Budowlaną Oleszkowo.
    1 / 2
    Sprzedam działkę Budowlaną Oleszkowo.

    Oleszkowo

    • 155 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlana uzbrojona Oleszkowo,pow 1900m2.Otulina puszczy knyszynskej lasy grzyby,jagody.Spokojne miejsce do życia.Niedaleko zalew w Czarnej Bialostockej,można się...