• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kamienna Nowa

(1)
  • Działka rolna Kamienna Nowa gm. Dąbrowa Białostocka,
    Działka rolna Kamienna Nowa gm. Dąbrowa Białostocka,

    Kamienna Nowa

    • 900 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 9 ha w miejscowości Kamienna Nowa, gmina Dąbrowa Białostocka (woj. podlaskie). Idealny pakiet dla rol...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Żarnowo Pierwsze Działka rolna na sprzedaz

    Żarnowo Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna 3ha o regularnym kształcie prostokąta IV klasy. Położona w Żarnowie Pierwszym bardzo blisko Białobrzeg w niedalekim sąsiedztwie trasy Augustów-Warszawa . P...

  • 1 / 4
    Działka budowlana. Dzielnica Lipowiec

    Augustów

    • 312 200 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 892 m\2. Działka położona jest w obrębie 4 [ dzielnica Lipowiec ]. Numer działki - 1260\9. Przyłącze energetyczne i wodociągowe w trakcie realizacji. B...

  • Działka Kamionka ul.

    Kamionka

    • 130 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów....

  • 1 / 2
    Działka Nowinka

    Nowinka

    • 70 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,4 ha , położonej w obrębie Nowinka , gm. Szudziałowo , powiat sokólski, woj. podlaskie...

  • Działka Brzozowa

    Brzozowa

    • 220 000 zł cena
    • 53 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi RV, RVI. Przy nieruchomości zlokalizowane są...

  • Działka budowlana 5500m2 Danowskie
    1 / 2
    Działka budowlana 5500m2 Danowskie

    Danowskie

    • 65 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana o powierzchni 5500 m² w miejscowości Danowskie, gmina Nowinka, powiat Augustowski, woj. podlaskie. Działka położona jest w spokojnej, zi...

  • Dzialka rolno-budowlana
    1 / 2
    Dzialka rolno-budowlana

    Augustów

    • 65 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolno-budowlana.Mila spokojna okolica czyste powietrze.Rzeka Las kanal wszystko blisko .Dojazd asfaltowy. Bez smogu i hałasu.

  • Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż
    Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż

    Kuźnica

    • 6 500 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę rolną, położoną w Kuźnicy (woj. podlaskie), przy ulicy Kolejowej, o pow. 138 m2 (wymiary ok. 17 x 8 m), czyli np. pod garaż, kontener, przyczepę, itp. Nr g...

  • Sprzedam siedlisko w Orzechówce gmina Rajgród, jezioro Tajno
    1 / 3
    Sprzedam siedlisko w Orzechówce gmina Rajgród, jezioro Tajno

    Orzechówka

    • 430 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4800 m², położona w malowniczej miejscowości Orzechówka (gmina Rajgród), w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego, tuż nad jeziorem Tajn...

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Jałówka

    • 200 000 zł cena
    • 300 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Jałówka k. Rozedranki o powierzchni 3,01ha: 2,5 ha las 40 letni 0,6 ha łąka Dojazd drogą asfaltową, przy nieruchomości znajduje się sieć elektryczn...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 5
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE

    Bargłów Kościelny

    • 60 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek budowlanych w miejscowości Bargłów Kościelny. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Powier...

  • Działka-pole nad Kanałem Augustowskim.
    Działka-pole nad Kanałem Augustowskim.

    Mikaszówka

    • 150 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę-pole nad Kanałem Augustowskim. Środek Puszczy Augustowskiej. 3600 m2. Obszar Natura 2000. Dojazd drogą leśną i polną. Działka-pole to skarpa i łąka podmokła zarośn...

  • Działka rod przy kanale Bystrym
    1 / 12
    Działka rod przy kanale Bystrym

    Augustów

    • 50 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam wyjątkową działkę ROD nad Kanałem Bystrym w Augustowie – domek, altana, bezpośredni dostęp do wody | Centrum Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy w cen...

  • Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa
    1 / 13
    Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa

    Gorczyca

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną na każdą kieszeń nad jeziorem Orlim i Kanałem Augustowskim, a jednocześnie zlokalizowaną przy samej Puszczy Augustowskiej. ! W przypadku...

  • GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM
    GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM

    Sztabin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjny GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM, o powierzchni 2 ha, stanowiący idealną propozycję dla poważnego inwestora, dewelopera lub osoby szuka...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 440 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola.Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej malowni...

  • Działka Ostrowie ul.

    Ostrowie

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilom...

  • las 2,62h na sprzedaż
    las 2,62h na sprzedaż

    Nowy Dwór

    • 180 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    las na sprzedaż 2,62h sosnowy 60-80 letni

  • Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,

    Walne

    • 84 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, blisko jezior i lasu Na sprzedaż cztery działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Istnieje...