• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Prusy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Białostocka

(1)
  • Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Białostocka
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Białostocka

    Dąbrowa Białostocka

    • 220 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Południowej 14 w Dąbrowie Białostockiej. Wyjątkowe mieszkanie z niezależnym wejściem bezpośrednio z podwórka. Wchodzisz jak d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Sokółka

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17m2 do remontu, usytuowane na parterze w dobrej lokalizacji - centrum miasta (ul.Pocztowa 4). Cena 300 tys. zł do negocjacji. Czy...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Augustów

    • 195 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sokółka

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, Los Flamingos

    Augustów

    • 1 995 378 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 18 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oszałamiająco położony z widokiem na główny basen i panoramicznym widokiem na morze, ten wyjątkowy apartament to prawdziwy klejnot. Usytuowany na pierwszym piętrze, oferuje dwa wsp...

  • **Osiedle Zielone**
    1 / 12
    **Osiedle Zielone**

    Sokółka

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na przestrzeń o powierzchni 42m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypialny -kuchnia -łazienka z wc -korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze do remontu. Okna pcv, podłogi...

  • Mieszkanie Augustów,
    1 / 8
    Mieszkanie Augustów,

    Augustów

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.MIESZKANIE 40 m² Z ANT...

  • Mieszkanie Augustów, Norwida
    Mieszkanie Augustów, Norwida

    Augustów

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Duże mieszkanie w centrum Augustowa
    1 / 12
    Duże mieszkanie w centrum Augustowa

    Augustów

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 88 m + piwnica 5 m(zapisana w akcie notarialnym). Mieści się na drugim piętrze, nad mieszkaniem znajduje się stryc...

  • Nieruchomości
    1 / 8
    Nieruchomości

    Augustów

    • 520 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty.Mieszkanie położone na 3 piętrze, składa się z salonu i trzech sypialni, oddzielnej kuchni oraz oddzi...

  • Mieszkanie Augustów, Ziołowa
    1 / 3
    Mieszkanie Augustów, Ziołowa

    Augustów

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie d...

  • Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Augustów

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - funkcjon...

  • Mieszkanie Augustów, Turystyczna
    Mieszkanie Augustów, Turystyczna

    Augustów

    • 266 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 pokoje | 44,5 m² | 3...