• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Suchom
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bieniowce

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bieniowce

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż w Kuźnicy

    Kuźnica

    • 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działka do remontu w miejscowości Kuznica. Dom podpiwniczony na działce znajduje sie również budynek gospodarczy. Więcej informacji pod nr [tel].

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa Białostocka

    • 530 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Stara chata na końcu świata

    Bierniki

    • 129 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościInwestycyjna okazja 1,2 ha z zabudowaniami w Biernikach, gmina Sidra Na sprzedaż działka o powierzchni nieco ponad 12 000 m2 (1,2 ha) położona...

  • Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż
    Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż

    Kuźnica

    • 6 500 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę rolną, położoną w Kuźnicy (woj. podlaskie), przy ulicy Kolejowej, o pow. 138 m2 (wymiary ok. 17 x 8 m), czyli np. pod garaż, kontener, przyczepę, itp. Nr g...

  • Lokal użytkowy Kuźnica,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kuźnica,

    Kuźnica

    • 700 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Jałówka

    • 200 000 zł cena
    • 300 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Jałówka k. Rozedranki o powierzchni 3,01ha: 2,5 ha las 40 letni 0,6 ha łąka Dojazd drogą asfaltową, przy nieruchomości znajduje się sieć elektryczn...

  • Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Białostocka
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Białostocka

    Dąbrowa Białostocka

    • 220 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Południowej 14 w Dąbrowie Białostockiej. Wyjątkowe mieszkanie z niezależnym wejściem bezpośrednio z podwórka. Wchodzisz jak d...

  • Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,
    1 / 15
    Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,

    Nowa Wieś

    • 920 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne siedlisko składające się z dwóch domów murowanych podzielonych na łącznie 4 niezależne mieszkania oraz stodoły z częścią rekreacyjną, zaledwie 400...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • 1 / 4
    Działka usługowo-mieszkaniowa na Kowalach

    Kowale » ul. Staropolska

    • 1 730 300 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych na Kowalach.Zespół dwóch działek niezabudowanych o łącznej powierzchni 1331 m² na Kowalach, gmina Kolbudy.Działk...

  • Działka Ostrowie ul.

    Ostrowie

    • 110 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilom...

  • las 2,62h na sprzedaż
    las 2,62h na sprzedaż

    Nowy Dwór

    • 180 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    las na sprzedaż 2,62h sosnowy 60-80 letni

  • Dom Jednorodzinny wolnostojący
    1 / 15
    Dom Jednorodzinny wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 720 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 2 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m² | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy g...