• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Nekla

(1)
  • Działka budowlana
    1 / 16
    Działka budowlana

    Nekla

    • 520 000 zł cena
    • 4 041 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nekielka, ul. Konwaliowa, powiat Września. Prostokątna narożna działka budowlana 4041 m2 ze zgodą podziału na dwie. Dostęp do działki z trzech stron, pięknie położona wśród lasó...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2

    Obłaczkowo

    • 360 000 zł cena
    • 2 167 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nr 97/1 w gminie Obłaczkowo o powierzchni 2167m2. Teren ogrodzony, posiada warunki zabudowy dla dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej o wysokości do 9m. Działka...

  • 1 / 3
    Działki budowlane Barczyzna

    Barczyzna

    • 110 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży 8 działek położonych w miejscowości Barczyzna gm. Nekla , vis-a-vis Hotelu Barczyzna Media: woda, prąd i gaz są w drodze głównej, do zakupu każdej działki...

  • Sprzedam działka budowlana handlowo-usługowa 2300m
    Sprzedam działka budowlana handlowo-usługowa 2300m

    Środa Wielkopolska

    • 299 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow.2300m2 w Kijewo w granicach Środy Wlkp ,Działka ogrodzona siatką ,Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej ,działka nr 98 .dojazd droga asfaltowa, -me...

  • 1 / 4
    Działka Siekierki Wielkie blisko Poznania

    Siekierki Wielkie

    • 307 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam duża ustawna dzialke w Siekierkach Wielkich. Do działki wydane warunki zabudowy. Rozmiar Front 25m Bok 42.5m Działka znajduje się w cichej okolicy w sąsiedz...

  • Działka Łubowo ul.

    Łubowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1800 m², położonej w malowniczej miejscowości Łubowo, bezpośrednio przy trasie Poznań-Gniezno. To wyjątkowa ok...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA...

    Podstolice

    • 119 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA | PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | MPZP | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] LOKA...

  • Działka na sprzedaż, Nekla (gw), Podstolice

    Podstolice

    • 119 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA | PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | MPZP | PILNE!!! Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • Piękna działka w znakomitej lokalizacji we Wrześni
    1 / 9
    Piękna działka w znakomitej lokalizacji we Wrześni

    Września

    • 340 800 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej we Wrześni, od ul. Kwarcowej. Działka położona w spokojnej i pięknej okolicy. To doskonałe miejsce na...

  • Działka Kostrzyn ul. Półwiejska

    Kostrzyn » ul. Półwiejska

    • 220 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Kostrzynie. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie rozwijającego się nowoczesnego osiedla Gwia...

  • Działka Kostrzyn ul. Władysława Łokietka

    Kostrzyn » ul. Władysława Łokietka

    • 249 900 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Kostrzynie w świetnej lokalizacji pod budowę domu! [i]Pozostała działka na sprzedaż została oznaczona kolorem żółtym na zdjęciu - mniej więcej...

  • Działka Wierzyce ul. osiedle Akacjowe

    Wierzyce » ul. Osiedle Akacjowe

    • 811 860 zł cena
    • 7 732 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż znakomitą działkę dla dewelopera lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja zaledwie ok 1,3 km od drogi ekspresowej S5. Bezpośrednie sąsiedztwo urządzonej...

  • Działka Wierzyce ul. Wierzyce

    Wierzyce

    • 305 775 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10...

  • Działka Kostrzyn ul. Dąbrówki

    Kostrzyn » ul. Dąbrówki

    • 287 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Kostrzynie w znakomitej lokalizacji! Świetna propozycja pod budowę domu jednorodzinnego, uzbrojona, z wygodnym dojazdem, usytuowana w jednej z...

  • Działka Kostrzyn ul. Półwiejska

    Kostrzyn » ul. Półwiejska

    • 499 000 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w Kostrzynie przy ul. Półwiejskiej granicząca z drogą krajową 92. Grunt ma powierzchnię 3.244 m2, z czego część budowlana to 801 m2, a część roln...

  • Na sprzedaż działka budowlana Mnichowo
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana Mnichowo

    Mnichowo

    • 245 000 zł cena
    • 2 375 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż teren budowlany z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego: - dla działki gruntu o powierzchni - ok. 2...

  • Działka budowlana Pobiedziska,
    1 / 6
    Działka budowlana Pobiedziska,

    Pobiedziska

    • 612 300 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym p...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - DALKI - GNIEZNO
    Sprzedam działkę budowlaną w - DALKI - GNIEZNO

    Dalki

    • 465 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 13 ar w miejscowości Dalki - ( Gniezno *) - bardzo blisko granic miasta Gniezno -- na osiedlu Podgórne . Jest...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOST...

    Czerlejnko

    • 244 000 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOSTRZYN - BLISKO POZNANIA ! Nowe standardy reklamy: FILM: [url] WIRTUALNY SPACER: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] L...

  • Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce
    Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce

    Wierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10min),...

  • 1 / 3
    Przetarg - pod budownictwo mieszkan. jednorodzinne

    Pobiedziska

    • 1 046 959 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 25 maja 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieo...