• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Łysokanie

(1)
  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7

    Nowe

    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane w miejscowości Gdów powiat Wielicki

    Gdów

    • 510 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 dzialki: Ogolem 0. 3985 ha: 449/7 – pow. 0.1161 ha (1 161 m²) – w całości budowlana 449/8 – pow. 0.2824 ha (2 824 m²) – budowlano – rolna Cena: 150 zł za m² - do negocjacj...

  • Słoneczna działka - okolice Krakowa - bez pośredników

    Dąbrowa

    • 493 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę nr 388/4 o pow. 3400 m² w miejscowości Kłaj, obręb ewidencyjny: Dąbrowa, ulica Wołowa (ok. 30 km od Krakowa). Wjazd na działkę z drogi powiatowej, asfaltow...

  • Działka Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 49 000 zł cena
    • 2 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH SZCZUCINA - OK.3KM DO RYNKU. Działka o powierzchni 0,2323ha - SPRZEDANA. Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane o...

  • Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica
    1 / 5
    Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica

    Bodzanów

    • 185 000 zł cena
    • 14 510 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro INWEST-nieruchomosci -sprzeda w Bodzanowie gmina -Biskupice nieruchomość o pow. 14,51 ara-budowlana w cichym -spokojnym miejscu położona przy ulicy asfaltowej...

  • 1 / 4
    Działka Wola Batorska

    Wola Batorska

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 22a położona w okolicy ul. Wygon. Dojazd do posesji drogą utwardzoną oraz ostatni fragment polną. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok....

  • Sprzedam działkę w ŁAZANACH
    1 / 7
    Sprzedam działkę w ŁAZANACH

    Łazany

    • 275 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną, która jest położona około 10 km od Wieliczki i 15 km od granic Krakowa. Działka zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Działka budowlana 34a Liplas
    1 / 2
    Działka budowlana 34a Liplas

    Liplas

    • 720 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka do zabudowy nr 141 oznaczona jako RM17 (dopuszczalne MN), usytuowana w spokojnej i cichej części miejscowości Liplas, sąsiadująca z miejscowościami Gdów oraz Bilczyce, przy...

  • Działka Brzezie ul. Spokojna

    Brzezie » ul. Spokojna

    • 890 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięk...

  • 1 / 3
    Działka Niepołomice ul. Niepołomice

    Niepołomice

    • 1 529 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa budowlana 22 arowa , kształtna płaska,szeroka .Możliwa zabudowa bliźniacza i wolnostojąca z usługami . Obecnie dojazd drogą asfaltową ,ostatnie metry to droga szutrowa. P...

  • Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa
    Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa

    Szczytniki

    • 351 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci-INWEST- sprzeda w Szczytnikach- gmina Gdów nieruchomość o pow 31 arów--w planie budowlano - usługowa /nieuciążliwa/ położona przy ulicy asfaltowej -szerokość...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem
    1 / 5
    Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem

    Niepołomice

    • 750 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ze starym domkiem. Są wszystkie przyłącza. Działka ogrodzona. W pobliżu dużo fabryk. 5 minut autem od centrum Niepołomic. Blisko przystanek busa, autobusu. Więcej...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 2
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 260 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 10,5 ara w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o wymiarach 58,68 x 18,6 x 59,17 x 17,35. Doj...

  • Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia
    1 / 10
    Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia

    Łapczyca

    • 520 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobry dojazd to ważna sprawa. Dzisiaj mam do zaprezentowania działkę w Łapczycy, która bezpośrednio sąsiaduje z dwoma drogami. Od północy jest przystanek przy E94 a od południa...

  • Działka budowlana Bilczyce gm. Gdów
    1 / 11
    Działka budowlana Bilczyce gm. Gdów

    Bilczyce

    • 220 000 zł cena
    • 2 220 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana przy drodze w Bilczycach ul. Gaj gmina Gdów. Lekko nachylona na południe. Oferta atrakcyjna ponieważ : 1) Może być twoją lokatą 2) Można postawić dom n...

  • Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna
    Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna

    Brzezie

    • 960 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięki...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd dro...

  • Działka Liplas

    Liplas

    • 499 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 58 arów (5800 m²) położona w miejscowości Liplas , gmina Gdów . Nieruchomość o bardzo szerokich możli...

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 300 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m). Najw...

  • Niepołomice działka budowlana przy Puszczy
    1 / 8
    Niepołomice działka budowlana przy Puszczy

    Niepołomice

    • 475 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia