• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jeleśnia

(1)
  • Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!
    1 / 5
    Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!

    Jeleśnia

    • 110 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, nr działki 2588/6, położona w malowniczej części miejscowości Jeleśnia, w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.
    1 / 6
    Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy Państwu na sprzedaż dużą i widokową działkę budowlaną położoną w Rychwałdzie ze zjazdem z ulicy Holnówka. Działka posiada numer 541/1 oraz powierzchnię 6805m2. Informacj...

  • Działka Koszarawa

    Koszarawa

    • 169 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Urokliwa działka w sercu Beskidu Żywieckiego - Koszarawa, 1112 m², z pozwoleniem na budowę Marzysz o własnym miejscu w górach - w otoczeniu lasów, z dala od zgiełk...

  • Świetnie położona działka, Beskidy
    1 / 15
    Świetnie położona działka, Beskidy

    Gilowice

    • 299 000 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w urokliwej, widokowej okolicy, w miejscowości Gilowice, pow. żywiecki, woj. śląskie. Działka gwarantuje cudowne widoki na pasmo Beski...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Sopotnia Mała

    • 150 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękną działka budowlana w Sopotni Małej media w granicy działki

  • Działka budowlana w Korbielowie

    Korbielów » ul. Wojtyczkowa

    • 279 000 zł cena
    • 2 166 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Wojtyczkowej w Korbielowie – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, u podnóża góry Pilsko. Działki oznaczone numerami ewide...

  • Szeroka Działka Budowlana 3600m2 Hucisko Kwaśniowskie Klucze
    1 / 8
    Szeroka Działka Budowlana 3600m2 Hucisko Kwaśniowskie Klucze

    Hucisko

    • 269 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży szeroką, płaską, 36 a w całości budowlaną działkę usytuowaną w nietuzinkowym miejscu w Hucisku Kwaśniowskim w gminie Klucze nieopodal Parku Krajobrazowego Or...

  • Świetna działka budowlana w Gilowicach 12 ar
    1 / 16
    Świetna działka budowlana w Gilowicach 12 ar

    Gilowice

    • 95 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gilowice, w powiecie żywieckim. To idealne miejsce...

  • Działka z widokami
    1 / 10
    Działka z widokami

    Gilowice

    • 180 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Jeśli szukasz działki w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, to idealnie trafiłeś - mamy coś dla Ciebie. Do sprzedania atr...

  • Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd
    1 / 16
    Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – RYCHWAŁD, UL. HOLNÓWKA – 6805 m² Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana o p...

  • Sprzedaż
    1 / 11
    Sprzedaż

    Koszarawa

    • 250 000 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOSZARAWA powiat Żywiec Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w malowniczej świetnie skomunikowanej miejscowości Koszarawa. Idealna propozycja dla osób ceniących kontakt z nat...

  • Koszarawa Działka Budowlana Na Sprzedaż
    1 / 15
    Koszarawa Działka Budowlana Na Sprzedaż

    Koszarawa

    • 250 000 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA: ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro KOSZARAWA powiat Żywiec Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w malowniczej świetnie...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Gilowicach w atrakcyjnej miejscowości cenionej za kameralny charakter, wygodne położenie oraz bliskość terenów zielonych. Numer działki: 50...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 115 000 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 125 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 135 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana