• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Głusk

(1)
  • Działka budowlana Głusk!!!

    Głusk

    • 649 900 zł cena
    • 4 988 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GŁUSK (Abramowice Kościelne) : Działka aktualnie rolna o powierzchni 50 arów. Konieczność wystąpienia o warunki zabudowy WZ. Cena 130 zł/m2!!!Obok działki z otrzymanymi warunkami...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Lublin ul.

    Lublin

    • 161 880 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż 3 działki rolno-budowlane o powierzchni od 836 do 857m2, graniczących ze sobą.W miejscowości Piaski. Odległość od granic Lublina do działki około 18km. Szybki...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 720 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budo...

  • 1 / 3
    Działki w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 5 260 000 zł cena
    • 24 252 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !!Działki  w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjne działki budo...

  • 1 / 2
    Lublin/ Dziesiąta- działka budowlana: 411 mkw

    Lublin » Dziesiąta

    • 320 000 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 779 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin DziesiątaNieruchomość:- działka budowlana:411,00 mkw,- ukształtowanie terenu: działka bud. płaska,Media-woda 100 m-gaz w drodze-prąd w drodzeLokalizacja:- Lublin, ul. Abramo...

  • 1 / 3
    Działka w okolicy ulicy Zelwerowicza.

    Lublin » Czechów Południowy

    • 1 170 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego lub działalność usługową w Lublinie w okolicy ulicy Zelwerowicza.W sąsiedztwie znajdują się głównie domy jednorodzinne i pola.Dzi...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 740 000 zł cena
    • 4 941 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Sprzedam działkę komercyjną!

    Lublin » Stare Miasto » al. Unii Lubelskiej

    • 9 000 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 637 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Centralnie położona działka o pow. 5500 m2 w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej (Stare Miasto). Idealny, jedyny w swoim rodzaju, grunt pod inwestycję, budowę apartamentów, biurowca...

  • 1 / 4
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjne

    Lublin » Konstantynów

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, 26ar, budowlana, KonstantynówBardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 3 linia zabudowy ( dwie pierwsze już zabudowane)- budowlana- linia zabudo...

  • działka bud. położona w doskonałej lok. Lublina.

    Lublin » Szerokie

    • 1 180 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJASzerokie - działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Lublina.W pobliżu działki znajdują się wszelkie potrzebne obiekty usługowe - sklepy, restauracje, przystank...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd na działce, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • 1 / 4
    Jakubowice Murowane, gm. Wólka-działka 6600m2

    Jakubowice Murowane

    • 350 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6600m2- Jakubowice Murowane, gm. Wólka, pod Lublinem, tuż przy granicy administracyjnej miasta Lublin.Nieruchomość mieści się pomiędzy ulicą Pliszczyńską a Łysa...

  • Działka w Lublinie z wydanymi warunkami zab. (WZ).

    Lublin » Dziesiąta

    • 300 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LUBLIN: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m² zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania nieduż...

  • Działka budowlana Lublin Sławinek,
    1 / 4
    Działka budowlana Lublin Sławinek,

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 1 392 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1392 m2 w Lublinie. Możliwość zakupu działki z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu domu HG-S3. Medi...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Działka przemysłowo budowlana 63a Lublin Zadębie

    Lublin » ul. Plewińskiego

    • 2 000 000 zł cena
    • 6 296 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego LublinMedia w pobliżu PRĄD, GAZ, KANALIZACJA, WODA Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice L...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska
    Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska

    Wólka

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wólka Plebańska wielkosc ok 900m

  • 1 / 4
    Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

    Lublin » Zemborzyce

    • 429 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocjacjiAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod z...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!
    1 / 3
    Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

    Krępiec

    • 4 000 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dziesi...

  • Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!
    1 / 3
    Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

    Krępiec

    • 4 490 000 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dziesi...