działka na sprzedaż
10 lut 2023

Działka TUROŚŃ KOŚCIELNA Trypucie

woj. Podlaskie pow. białostocki gm. białostocki
Dodane 3 lata temu, Piątek, 10 luty 2023 18:40
170 000 zł 1 899 m2
170 000 zł 1 899 m2 90 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 899 m2
Cena za metr 90 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K25286114

Opis

|
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 0,1899 ha i przybliżonych wymiarach 26 m x 76 m, położonej w obrębie Trypucie, gm. Turośń Kościelna - ok. 2 km od Niewodnicy Kościelnej.

Teren, na którym położona jest m.in. przedmiotowa działka objęty jest decyzją o warunkach zabudowy inwestycji polegającej na budowie zespołu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

W skład działki wchodzi użytek gruntowy oznaczony symbolem Ps V - pastwiska trwałe klasy V.

Odległość od asfaltowej drogi gminnej wynosi ok. 175 m i jest to wydzielona droga wewnętrzna o szerokości 10 m, której udziały w prawie są do nabycia wraz z oferowaną działką, celem dostępu do drogi publicznej.

Działka o kształcie wieloboku, zbliżonym do prostokąta i płaskim ukształtowaniu.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest szybki, ok. 15 min., dojazd do Białegostoku, oddalonego zaledwie o ok. 14 km.

Zapraszam na prezentację.

DZIĘKI NAM KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚĆ TANIO, SZYBKO I BEZPIECZNIE!!!

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.