działka na sprzedaż
3 sie 2023

Działka NIEWODNICA KOŚCIELNA Niewodnica Kościelna

woj. Podlaskie pow. białostocki gm. białostocki
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 3 sierpień 2023 16:01
460 000 zł 1 251 m2
460 000 zł 1 251 m2 368 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 251 m2
Cena za metr 368 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K31214685

Opis

|
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w obrębie Niewodnica Kościelna , gm. Turośń Kościelna , w odległości ok. 10 km od centrum Białegostoku .

Teren, na którym położona jest m.in. przedmiotowa działka objęty jest decyzją o warunkach zabudowy inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Parametry działki (cena 460 000 zł):
- powierzchnia 1251 m ²,
- kształt zbliżony do prostokąta i przybliżone wymiary 29 m x 43 m ,
- płaskie ukształtowanie,
- dojazd drogą asfaltową i ok. 270 m drogą gruntową,
- prąd doprowadzony do działki,
- pozostałe media - sieci: wodociągowa, gazowa i światłowód w ulicy przylegającej do działki.

Działka leży w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu sosnowego oraz nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dobry i szybki dojazd do Białegostoku (ok. 17 min. samochodem do centrum miasta).

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację, by osobiście przekonać się o atutach tej nieruchomości!

DZIĘKI NAM KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TANIO , SZYBKO I BEZPIECZNIE ! ! !

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji .

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.