działka na sprzedaż
3 sie 2023

Działka NIEWODNICA KOŚCIELNA Niewodnica Kościelna

woj. Podlaskie pow. białostocki gm. białostocki
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 3 sierpień 2023 16:01
345 000 zł 983 m2
345 000 zł 983 m2 351 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 983 m2
Cena za metr 351 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K31214987

Opis

|

***DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO BIAŁEGOSTOKU***

Atuty nieruchomości :

świetna lokalizacja - ok. 10 km od centrum Białegostoku (3 km od granicy miasta),
dobry i szybki dojazd,
regularny kształt i płaskie ukształtowanie,
sąsiedztwo nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
uzbrojenie (sieci: elektroenergetyczna - prąd doprowadzony do działki, wodociągowa, gazowa i światłowodowa w ulicy),
cicha i spokojna okolica.

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 983 m 2 , położonej w miejscowości Niewodnica Kościelna, gm. Turośń Kościelna.

Działka o regularnym kształcie, zbliżonym do kwadratu i przybliżonych wymiarach 29 m x 34 m oraz płaskim ukształtowaniu.

Teren, na którym położona jest m.in. przedmiotowa działka objęty jest decyzją o warunkach zabudowy inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Działka przylega do gruntowej drogi gminnej, wzdłuż której rozprowadzone są sieci: elektroenergetyczna, wodociągowa, gazowa i światłowodowa.

Dojazd do działki odbywa się drogą powiatową o nawierzchni asfaltowej, a na odcinku ok. 150 m gruntową drogą gminną. Do centrum Białegostoku ok. 17 min. samochodem.

Cicha i spokojna okolica!

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do kontaktu oraz na osobistą prezentację nieruchomości, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

DZIĘKI NAM KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TANIO, SZYBKO I BEZPIECZNIE!!!

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu.