działka na sprzedaż
10 lut 2023

Działka Tarnowskie Góry

woj. Śląskie pow. tarnogórski gm. tarnogórski
Dodane 3 lata temu, Piątek, 10 luty 2023 17:30
253 800 zł 645 m2
253 800 zł 645 m2 394 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 645 m2
Cena za metr 394 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K25285065

Opis

|
Zachęcamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 642 m2 położonej w Tarnowskich Górach- Rybnej.

Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest jako: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach 22x29 m.
Dostępne wszystkie media tj. gaz, prąd, woda i kanalizacja.
Do działki prowadzi wewnętrzna prywatna droga (udział w drodze w cenie działki), z bramą wjazdową i zamontowanym monitoringiem.

Dobra lokalizacja- blisko Pałacu w Rybnej, 400m do przystanku autobusowego, 600m do szkoły i przedszkola, sklep 200m. Odległość od centrum 5 km.

Zapraszamy na niezobowiązującą prezentację.

Aspect Nieruchomości - Piekary Śląskie |
Nieruchomości Dobry Kąt - Dariusz Pikos |
Bytomska 115 |
41-940 Piekary Śląskie |
+48 Pokaż numer telefonu |
piekaryslaskie.aspect.info.pl

|
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Numer oferty: APR-GS-43547
  • Data aktualizacji: 2025-04-23
  • ID ogłoszenia: K25285065
  • Źródło: Aspect Tomasz Barski
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Tarnowskie Góry, cena: od 215 730 do 291 870 zł, powierzchnia: od 549 do 742 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Aspect Nieruchomości
  • Prawnicza , 28/3
  • 44+240 Żory