działka na sprzedaż
11 mar 2025

Działka Lipowy Most Lipowy Most

woj. Podlaskie pow. sokólski gm. sokólski
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 11 marzec 2025 19:30
256 000 zł 3 200 m2
256 000 zł 3 200 m2 80 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 200 m2
Cena za metr 80 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37043174

Opis

|
Miejsce, w którym odpoczywamy, cisza, bliskość natury. Jeśli to twoje klimaty zapraszamy do oferty kupna działki i wybudowania domu jednorodzinnego, zapraszam do obejrzenia tego magicznego miejsca.
Działka w Lipowym Moście w otulinie Puszczy Knyszyńskiej położona przy drodze gminnej i o powierzchni 3202 m2. Działka plaska sucha do własnego zagospodarowania, tło stanowi las.
W pobliżu domy jednorodzinne, niektóre jeszcze w procesie budowy. Lokalizacja działki - na skrzyżowaniu dwóch dróg gminnych. Prąd wzdłuż obu dróg, wody i kanalizacji nie ma w całej miejscowości.

Działka w odległości ok. 300 m od granicy z Puszczą Knyszyńską. Miejscowość dobrze rozpoznawalna na Podlasiu w pobliżu Supraśla z pozytywną energią.

Odległość od Białegostoku - 30 km, od Supraśla - 18 km, od Warszawy - 230 km (2,5h).

Na działkę wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny - pow. zabudowy do 150m2, szerokość elewacji frontowej - 12m, wysokość do kalenicy - 9,0 m, tolerancja +/- 20%. Linia zabudowy 15m. Działka budowlana!!!!!.

LIPOWY MOST to miejscowość znana turystycznie, jedna z piękniejszych puszczańskich wsi, z zachowaną oryginalną, zabudową drewnianą pochodzącą z końca XIX w. Obecnie jest to miejscowość typowo letniskowa, znajduje się tu duży kompleks turystyczny - Golf Park Lipowy Most, z jedynym polem golfowym w województwie podlaskim. Wokół dużo atrakcji turystycznych - arboretum w Kopnej Górze, Silvarium, zagroda dla żubrów, szlaki rowerowe.