działka na sprzedaż
16 maj 2023

Miasto Zabłudów Miejsce na Twój Dom

Zabłudów ul. Rocha
woj. Podlaskie pow. białostocki gm. białostocki
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 16 maj 2023 19:51
102 740 zł 934 m2
102 740 zł 934 m2 110 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 934 m2
Cena za metr 110 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K27437004

Opis

Szukasz doskonałego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
 Oferujemy działki budowlane w urokliwej okolicy miasta Zabłudów, przy ulicy Św. Rocha. Ta lokalizacja zapewnia Ci nie tylko bliskość do centrum Białegostoku, ale również ciszę i spokój, którego potrzebujesz!

Główne atuty oferowanych działek budowlanych to:

Idealna powierzchnia: Działki mają powierzchnię od 934m2 i aż do 18% powierzchni zabudowy działki co pozwoli Ci swobodnie stworzyć Twój wymarzony projekt domu.

Dogodna lokalizacja: Zabłudów to malownicze miasteczko z doskonałym położeniem. Dzięki zaledwie 20 minutom jazdy samochodem, jesteś w samym sercu Białegostoku, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne udogodnienia i atrakcje miasta. Dodatkowo, do centrum Zabłudowa dojedziesz zaledwie w 5 minut, co daje Ci łatwy dostęp do sklepów, przychodni lekarskiej, urzędu gminy, szkoły i innych udogodnień.

Cisza i spokój: Jeśli marzysz o odosobnieniu od miejskiego zgiełku i hałasu, to to miejsce jest dla Ciebie. Położone z dala od głównych dróg, działki budowlane w okolicy ulicy Św. Rocha zapewniają spokój i ciszę, które są niezbędne do wypoczynku i relaksu.

Inwestycja w przyszłość: Zakup działki budowlanej w tej lokalizacji to nie tylko inwestycja w Twój wymarzony dom, ale także inwestycja w przyszłość. Zabłudów to rozwijające się miasto, które zyskuje na popularności. Oznacza to, że Twoja nieruchomość będzie miała potencjał wzrostu wartości w przyszłości.