• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Stargard Szczeciński

(12)
  • Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania
    1 / 2
    Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania

    Stargard Szczeciński

    • 400 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie w Stargardzie w centrum miasta ul. Śląska w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie posiada piękne wysokie sufity jak na kamienice przystało. Mieszkanie do kapitalne...

  • Mieszkanie Stargard, Śląska
    Mieszkanie Stargard, Śląska

    Stargard Szczeciński

    • 918 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY PRZESTRONNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM STARGARD, UL. ŚLĄSKA Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 164 m (powierzchnia...

  • Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Stargard Szczeciński

    • 630 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 121 m w Stargardzie możliwość podziału na dwa osobne lokale ! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m, położone w s...

  • 4 pokoje! taras, parter, Stargard
    1 / 12
    4 pokoje! taras, parter, Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 829 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²),...

  • Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.
    1 / 12
    Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.

    Stargard Szczeciński

    • 410 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: Marszałka J...

  • Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.
    1 / 13
    Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.

    Stargard Szczeciński

    • 510 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak rów...

  • Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!
    1 / 3
    Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch odrębnych mieszkań, objętych jedną księgą wieczystą. Doskonała okazja dla inwestorów, rodzin poszukujących przestrzeni lub osób planują...

  • Nieruchomosci
    1 / 12
    Nieruchomosci

    Stargard Szczeciński

    • 280 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Stargard- okolica- miejscowosc Sądów, Na sprzedaż 4-ro pokojowe mieszkanie, o pow.76,42m, na drugim piętrze, niskiego bloku z lat 80 tych usytuowane na zielonym zamkniętym Osiedlu,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jedyny taki apartament w Stargardzie

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 1 200 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrow...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 520 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 777 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 450 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Centrum 3 pokoje 97,6 m bezpośrednio od właściciela Szczecin

    Szczecin

    • 498 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 97,6 m2 przy ul Krzywoustego 52 Mieszkanie w kamienicy ze sprawnie działającą wspólnotą. W tym roku został przeprowadzony remont klatki, w ubiegłym roku wyrem...

  • Super mieszkanie sprzedam

    Szczecin

    • 525 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Obecnie Rynek Nieruchomości jest Rozgrzany i Chłonny,co do zakupów Nieruchomość,nieruchomości sprzedają sie na pniu , ludzie widzą w zakupie Nieruchomości kapitał ciągłego wzrostu...

  • Śródmiejskie mieszkanie w futurystycznym stylu

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 910 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w tr...

  • Słoneczne, 4 pok. dla rodziny,Kredyt 2% bez wkładu

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

     Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego , rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części osiedla Słonecznego.  Nieruchomość o powierzchni 83,34 mkw. składa s...

  • Piękne mieszkanie 4. pokojowe na os. Majowym.

    Szczecin » ul. Iwaszkiewicza

    • 785 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    !! UWAGA - NOWA CENA !!obniżka o 45 000 zł !Przedmiotem oferty jest 4.pokojowe, 2.poziomowe mieszkanie o powierzchni 108,20 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego budynku z 2000...

  • 4-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym

    Szczecin » ul. Jasna

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej).Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedsz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 1 069 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży GOTOWCA INWSTYCYJNEGO - mieszkania o powierzchni niespełna 81m2 podzielonego na 2 samodzielne mieszkania dwupokojowe. Podział mieszka...

  • Bezrzecze 4-pokoje z balkonem.

    Szczecin

    • 825 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 85 m², położone w spokojnej i bardzo lubianej części Bezrzecza – przy ul. Koralowej. Idealna propozycj...

  • Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno
    1 / 14
    Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...

  • Nowe 4 pokojowe do wykończenia !
    1 / 3
    Nowe 4 pokojowe do wykończenia !

    Szczecin

    • 706 968 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji . Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody . Nieruchomość w stanie dewel...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce
    1 / 3
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 852 824 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 053 904 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.02, dwa balkony: 7,15 m + 7,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 403 796 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 14 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL E4.02, dwa balkony: 7,66 m + 4,84 m, taras: 9,34 m, ogródek: 8,30 m m-ce parkingow...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 142 708 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 15 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.3.05, balkon: 29,64 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 235 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G2.01, dwa balkony: 10,56 + 4,14 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 076 361 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.4.06, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 023 308 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.3.02, taras: 13,98 m, balkon: 11,06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 446 665 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL F6.01, dwa balkony: 2x 3,74 m, taras: 18,14 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 897 466 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - B1.2.5 - balkon: 27,73 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 2 221 319 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.6 - balkon: 44,55 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie n...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 074 216 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.07, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 110 681 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.03, balkon: 29,65 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego

    Szczecin

    • 1 059 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, Niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,...

  • Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna
    1 / 5
    Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna

    Choszczno

    • 340 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego

    Szczecin » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 487 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 645 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Lokal 142 m² z możliwością adaptacji na mieszkania
    1 / 12
    Lokal 142 m² z możliwością adaptacji na mieszkania

    Kozielice

    • 305 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 2 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny lokal w części domu o powierzchni 142 m² z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym, położony na działce o powierzchni 400 m². Nieruchomość zlokali...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Bolesława Śmiałego

    Szczecin

    • 999 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,6 m, położone na drugimi piętrze zadbanej, wyremontowanej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy urokliwe...