• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Stargard Szczeciński

(23)
  • Platinum Park 2 pokoje - miejsce parkingowe
    1 / 6

    Nowe

    Platinum Park 2 pokoje - miejsce parkingowe

    Stargard Szczeciński

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do wynajęcie mieszkania o powierzchni 35m2 na osiedlu Platinim Park, ul.Spokojna gdzie w pobliżu znajduje się centrum handlowe, park, przystanek co daje duży komfort życ...

  • Dwa pokoje z dużym balkonem
    1 / 11
    Dwa pokoje z dużym balkonem

    Stargard Szczeciński

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzi...

  • Nowa Cena-Stargard dwa pokoje Os. Zachód
    1 / 12
    Nowa Cena-Stargard dwa pokoje Os. Zachód

    Stargard Szczeciński

    • 360 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód. W skład mieszka...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargard-Starówka
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargard-Starówka

    Stargard Szczeciński

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odśw...

  • Duże 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze
    1 / 13
    Duże 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze

    Stargard Szczeciński

    • 374 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu? A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!! To duże 54 metrowe mieszkanie położo...

  • Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 323 752 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko...

  • Mieszkanie Stargard, Zwyciężców
    Mieszkanie Stargard, Zwyciężców

    Stargard Szczeciński

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA NIŻSZA cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo . Nowoczesne i kameralne mieszk...

  • Stargard - przytulne 2 pok mieszkanie
    1 / 7
    Stargard - przytulne 2 pok mieszkanie

    Stargard Szczeciński

    • 275 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie | Stargard, Osiedle Lotnisko I 31,88 m² I 2 piętro Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu — idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Stargard, Powstańców Warszawy
    Mieszkanie Stargard, Powstańców Warszawy

    Stargard Szczeciński

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - na wynajem Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze z balkonem o pow. 43,4 m2 przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie. Mieszkanie...

  • Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje

    Stargard Szczeciński

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia zadbane i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² w Stargardzie na Osiedlu Lotnisko. Mieszkanie znajduje się na parterze w spokojnej lokalizacji w...

  • Wynajmę 2-pokoje Os. Zachód
    1 / 16
    Wynajmę 2-pokoje Os. Zachód

    Stargard Szczeciński

    • 1 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na Os. Zachód. 4 piętro bez windy. Osobno kuchnia oraz WC i łazienka. Blisko przedszkole, szkoła, sklepy, przychodnia. Koło bloku parking. Cena 1900...

  • Wyjątkowe dwa pokoje  gotowe do wprowadzenia.
    1 / 6
    Wyjątkowe dwa pokoje gotowe do wprowadzenia.

    Stargard Szczeciński

    • 350 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania, dwa pokoje o powierzchni 32,16 m2 z dużym balkonem (13m2) na drugim piętrze nowoczesnego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół du...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 365 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro BUDYNEK A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 19,...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o powierzchni 43 m2...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 359 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 315 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości