• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Stargard Szczeciński

(11)
  • Przytulna kawalerka na wynajem
    1 / 16

    Nowe

    Przytulna kawalerka na wynajem

    Stargard Szczeciński

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Zapraszam do gustownie i funkcjonalnie zaprojektowanej kawalerki, która po kapitalnym remoncie czeka na swojego pierwszego najemcę. Mieszkanie, które zachwyci każdego, kto lubi po...

  • Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kazimierza Wielkieg
    1 / 8
    Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kazimierza Wielkieg

    Stargard Szczeciński

    • 233 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – Kawalerka w Stargardzie, powierzchni 27,36m2 w sercu Starego Miasta. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 3. piętrze w klimatycznej części Starego Mia...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Stargard Szczeciński

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ciepłe przytulne urządzone mieszkanie na piętrze nowoczesna kuchnia i łazienka cena 1500 plus czynsz 500 złotych kaucja 3000 zł telefon [tel]

  • Sprzedam kawalerkę.

    Stargard Szczeciński

    • 249 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę. Sprzedam kawalerkę w centrum Stargardu o powierzchni 34,2 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku z lat 60/70. Składa się z przestronnego pokoju,...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem
    1 / 5
    Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem

    Stargard Szczeciński

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez p...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Sprzedam mieszkanie Stargard
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 170 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie po kapitalny remoncie nowe instalacje wodno-kanalizacyjne i cała instalacja elektryczna trójfazowa-siła. Mieszkanie o pow. 17,4 m2 i do mieszkania przynależy pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Stargard kawalerka hallera

    Stargard Szczeciński

    • 190 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Po więcej informacji poproszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Mieszkanie w Stargardzie do wynajęcia
    Mieszkanie w Stargardzie do wynajęcia

    Stargard Szczeciński

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Stargard Lotnisko, cicha zielona dzielnica, lokal umeblowany

  • Do wynajęcia kawalerka
    Do wynajęcia kawalerka

    Stargard Szczeciński

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, umeblowana 38 m. ,wspólne wejście. WYNAJMĘ bezdzietnym bez nałogów .CENA1100 złoty plus liczniki kaucja 2000 złoty wolne od 15,02,2026 r...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka na Wyzwolenia

    Szczecin

    • 210 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ...Tylko u Nas... Kawalerka na drugim piętrze wieżowca z nowa windą. Pokój bardzo słoneczny, kuchnia , łazienka, i mały przedpokoik. Mieszkanie do remontu. Zmienione piony wod...

  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 682 374 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w p...

  • Unikalny Apartament w Sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 448 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 20 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca H...

  • TYLKO 7000/mkw, blisko Uniwersytetu na Mickiewicza

    Szczecin » ul. Lipca

    • 255 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę w świetnej lokalizacji!Na powierzchnię użytkową 36,10 mkw. składa się:-przestronny i dobrze doświetlony salon-oddzielna kuchnia z oknem-łazienka...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze NOWEGO APARTAMENTOWCA z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek...

  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego...

  • Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2
    1 / 11
    Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2

    Szczecin

    • 547 965 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Prestiżowy kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany na zrewitalizowanej wyspie Łasztownia...

  • Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!
    1 / 16
    Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!

    Szczecin

    • 344 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica . Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2...

  • Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04
    1 / 8
    Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku....

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka

    Szczecin

    • 366 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do u...

  • Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkc...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 679 448 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.5.05, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 993 561 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.5.06, balkon: 14,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 961 075 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.4.05, balkon: 14,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 459 631 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    0% (kupując nie płacisz prowizji !!!). Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 464 012 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis
    1 / 5
    Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji, mieszkanie idealnie skomunikowane z "miastem" - wszystkie udogodnienia pod ręką. Mieszkanie bardzo ciepłe, znajduje się na 2 pi...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 269 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego t...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • 31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy
    1 / 8
    31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 do 12 miesiecy wynajem Jeśli ogłoszenie jest wyświetlone to znaczy że jest aktualne. Kaucja zwrotna 3000 BEZ PROWIZJI! stale oplaty: 2000 czynsz + 50 internet/tv + 900 czynsz a...

  • centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!
    1 / 10
    centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Brak prowizji! Ogloszenie aktualne tak dlugo jak widnieje. W mieszkaniu znajduje sie pianino cyfrowe, Jest ustawione w loggi. (pianino na ostatnim zdjeciu) Mieszkanie jest położo...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w blo...

  • Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia
    1 / 11
    Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystki...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z w...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki
    1 / 6
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31.5 m2 z ogródkiem 70 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowego bloku z 2021r z windą. Budynek zlokalizowan...