mieszkanie na sprzedaż
3 lut 2022

Centrum 3 pokoje 97,6 m bezpośrednio od właściciela Szczecin

woj. Zachodniopomorskie pow. Szczecin gm. Szczecin
Odświeżone 4 lata temu, Czwartek, 3 luty 2022 03:32
498 000 zł 98 m2
498 000 zł 98 m2 5 082 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 98 m2
Cena za metr 5 082 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 2
ID oferty K18715605

Opis

Sprzedam mieszkanie 97,6 m2 przy ul Krzywoustego 52
Mieszkanie w kamienicy ze sprawnie działającą wspólnotą. W tym roku został przeprowadzony remont klatki, w ubiegłym roku wyremontowano balkony.
Mieszkanie ma balkon i 3 niezależne pokoje + dodatkowo pomieszczenie, które może być przeznaczone na garderobę, pokój lub drugą łazienkę (jest pion z wodą i odbiorem ścieków). Dodatkowo piwnica ok 8 m2. Czynsz do wspólnoty ok 600 zł. Bez pośredników.

Tel kontaktowy Pokaż numer telefonu
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 98 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Szczecin
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: 2022-02-03
  • Data aktualizacji: 2022-02-03
  • ID ogłoszenia: K18715605
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Szczecin, cena: od 423 300 do 572 700 zł, powierzchnia: od 84 do 113 m2
P
Paweł osoba prywatna · 4 ogłoszeń
Zadzwoń

Paweł osoba prywatna

Tel: 509... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika