• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szałe
  • Węgrzce
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Mogilany

(4)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 787 072 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania w kameralnym osiedlu w podkrakowskich Mogilanach.

    Mogilany

    • 594 022 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Inwestycja zlokalizowana została w podkrakowskich Mogilanach, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta oraz stanowi doskonałą przestrzeń d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze rynek pierwotn...

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 703 308 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 505 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowe, do własnej aranżacji. Brak prowizji od zakupu i podatku PCC. Do sprzedaży od zaraz gotowe mieszkania 4 pokojowe - w budynku posiadam w sprzedaży kilka tych mieszkań, w...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza rynek pierwotny ul....

    Kraków » Krowodrza » ul. Urzędnicza

    • 825 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, brak podatku PCC. Jeśli chciałbyś mieszkać blisko centrum, w świetnie skomunikowanej części miasta, to miejsce może być dla Ciebie. Mieszkanie 3 lub 4 pokojowe...

  • Dwupoziomowe mieszkanie 80.9m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Żabiń...

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 80.9m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Żabińcu! Główne atuty nieruchomości: • presti?owa lokalizacja • rozk?ad pomieszcze? • dobra ekspozycja na strony...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • 1 / 4
    mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w kamienicy z 1850r. Kraków - 10 minut piechotą do Rynku Głownego. Jest parkiet, domofon.

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Walerego Sławka

    Kraków » Podgórze » ul. Sławka

    • 1 079 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 12 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny ul. Dożynkowa

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Dożynkowa

    • 674 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

Kraków » Podgórze » ul. Sławka

    • 1 069 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 12 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Kraków Śródmieście rynek pierwotny ul. al. 29 Listopad...

    Kraków » al. Listopada

    • 1 323 500 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie Balice rynek pierwotny ul. Jurajska

    Balice » ul. Jurajska

    • 798 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie rynek pierwotny ul. Białorus...

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Białoruska

    • 1 357 900 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 13 857 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

• Mieszkanie Kraków Krowodrza rynek pierwotny ul. Adama Vetulaniego

    Kraków » Krowodrza » ul. Vetulaniego

    • 919 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny ul. Andrzeja Zauc...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Zauchy

    • 898 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grabówki

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mietniów

    • 1 250 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Azory rynek pierwotny ul. Wodzin...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Wodzinowskiego

    • 1 420 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PCC i PROWIZJI Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants ma zaszczyt zaprezentować nową, kameralną inwestycję pod nazwą "Proste Kąty" zlokalizowaną przy ul. Wodzinows...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, prof. Tadeusza Seweryna
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, prof. Tadeusza Sew...

    Kraków

    • 880 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4. pok / 64m2 / balkon/ Prokocim / Kozłówek/ul. Seweryna. Mieszkanie po remoncie. Super oferta !!! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 usytu...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Krowoderska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Krowoderska

    • 1 750 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 16 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W Starym Mieście 108 m2 we frontowej części kamienicy przy Krowoderskiej. Niezależne cztery pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, , piwnica . Układ pomieszczeń do zamieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki ul. Moniuszki

    Kraków » Grzegórzki » ul. Moniuszki

    • 2 100 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 14 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE OFICERSKIE !!!! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 4 POKOJOWE ( 102m2)na 1 piętrze + LOKAL 41 m kw ( ma parterze) + GARAŻ + OGRÓDEK + PIWNICA Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Jana Kur...

    Kraków » Podgórze » ul. Kurczaba

    • 740 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Sławomira Odrzywolskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Odrzywolskiego

    • 2 250 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Odrzywolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 1 320 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m² położone w kameralnym budynku na  Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej, zi...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 1 103 305 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, Piaski Nowe - bez prowizji i PCC Powierzchnia: 71,65 m² Piętro: ostatnie - prywatność i doskonał...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 4 344 600 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 24 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...

  • Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 970 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład p...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 717 240 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

  • Taras 9 m2 | Salon od południa | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 982 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ustawne 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73 m2 z tarasem o powierzchni 8,9 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z...

  • Mieszkanie Liszki
    Mieszkanie Liszki

    Liszki

    • 809 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale nadal chcesz b...

  • Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem. Reduta

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 975 850 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Strzelców 28 to nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w zielonej części krakowskiego Prądnika Czerwonego. Projekt łączy elegancką architekturę, funkcjonalne...