• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pierzchnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Goleniów

(3)
  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału

    Goleniów

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Niższa cena o 69.000 zł! Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umo...

  • Goleniów, cztery pokoje 87 m2 w otulinie lasu.

    Goleniów » ul. Matejki

    • 739 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

      Goleniów mieszkanie czteropokojowe usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Matejki. Lokal o powierzchni 87 m2 usytuowany na trzecim piętrze.  Budynek&n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Centrum 3 pokoje 97,6 m bezpośrednio od właściciela Szczecin

    Szczecin

    • 498 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 97,6 m2 przy ul Krzywoustego 52 Mieszkanie w kamienicy ze sprawnie działającą wspólnotą. W tym roku został przeprowadzony remont klatki, w ubiegłym roku wyrem...

  • Super mieszkanie sprzedam

    Szczecin

    • 525 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Obecnie Rynek Nieruchomości jest Rozgrzany i Chłonny,co do zakupów Nieruchomość,nieruchomości sprzedają sie na pniu , ludzie widzą w zakupie Nieruchomości kapitał ciągłego wzrostu...

  • Śródmiejskie mieszkanie w futurystycznym stylu

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 910 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w tr...

  • Okazja! Duże mieszkanie dla rodziny lub inwestora

    Szczecin » ul. Fieldorfa

    • 589 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie (możliwość 6 pokoi) z 2 dużymi balkonami w świetnej lokalizacji!Na powierzchnię użytkową 92,20 mkw. składa się:-przestronny salon o powie...

  • Słoneczne, 4 pok. dla rodziny,Kredyt 2% bez wkładu

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

     Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego , rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części osiedla Słonecznego.  Nieruchomość o powierzchni 83,34 mkw. składa s...

  • Piękne mieszkanie 4. pokojowe na os. Majowym.

    Szczecin » ul. Iwaszkiewicza

    • 785 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    !! UWAGA - NOWA CENA !!obniżka o 45 000 zł !Przedmiotem oferty jest 4.pokojowe, 2.poziomowe mieszkanie o powierzchni 108,20 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego budynku z 2000...

  • 4-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym

    Szczecin » ul. Jasna

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej).Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedsz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 1 069 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży GOTOWCA INWSTYCYJNEGO - mieszkania o powierzchni niespełna 81m2 podzielonego na 2 samodzielne mieszkania dwupokojowe. Podział mieszka...

  • Piękne mieszkanie na sprzdaż, 5 pokoi, 86,35 m2

    Warzymice » ul. Sympatyczna

    • 999 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje...

  • Bezrzecze 4-pokoje z balkonem.

    Szczecin

    • 825 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 85 m², położone w spokojnej i bardzo lubianej części Bezrzecza – przy ul. Koralowej. Idealna propozycj...

  • Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno
    1 / 14
    Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...

  • Nowe 4 pokojowe do wykończenia !
    1 / 3
    Nowe 4 pokojowe do wykończenia !

    Szczecin

    • 706 968 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji . Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody . Nieruchomość w stanie dewel...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce
    1 / 3
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 852 824 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Szczecin Stare Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Stare Miasto

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mies...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 053 904 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.02, dwa balkony: 7,15 m + 7,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 403 796 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 14 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL E4.02, dwa balkony: 7,66 m + 4,84 m, taras: 9,34 m, ogródek: 8,30 m m-ce parkingow...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 142 708 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 15 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.3.05, balkon: 29,64 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 235 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G2.01, dwa balkony: 10,56 + 4,14 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 076 361 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.4.06, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 023 308 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.3.02, taras: 13,98 m, balkon: 11,06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 446 665 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL F6.01, dwa balkony: 2x 3,74 m, taras: 18,14 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 897 466 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - B1.2.5 - balkon: 27,73 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 2 221 319 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.6 - balkon: 44,55 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie n...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 074 216 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.07, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 110 681 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.03, balkon: 29,65 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego

    Szczecin

    • 1 059 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, Niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego

    Szczecin » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 487 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 645 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter