• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Świdnica

(84)
  • Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 900 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu w Świdnicy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten wyjątkowy dom to idealne połą...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Świdnica

    • 1 500 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Świdnica

    • 1 149 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom Świdnica ul. Cicha okolica

    Świdnica » ul. Cicha

    • 1 500 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta! Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Pa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zeroemisyjne EKO DOMY Nad Potokiem w Słotwinie

    Słotwina

    • 1 900 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nowoczesnego, ekologicznego domu, który łączy zeroemisyjność, energooszczędność i wysoki komfort życia? Nasze domy hybrydowe w prestiżowej lokalizacji Nad Potokiem w Słotwi...

  • EKO DOM OSIEDLE NAD POTOKIEM BLIŹNIAK LEWY

    Słotwina

    • 1 900 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, ekologicznego domu, który łączy zeroemisyjność, energooszczędność i wysoki komfort życia? Bliźniak lewy w prestiżowej inwestycji Nad Potokiem w Słotwinie koło...

  • NOWOCZESNY EKO- DOM BLIŹNIAK PRAWY

    Słotwina

    • 1 900 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, ekologicznego domu, który łączy zeroemisyjność, energooszczędność i wysoki komfort życia? Bliźniak prawy w prestiżowej inwestycji Nad Potokiem w Słotwinie koł...

  • Dom Boleścin

    Boleścin

    • 1 391 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 4 781 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony pod samą Świdnicą - Boleścin Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz otwartą...

  • Dom Pszenno rynek pierwotny

    Pszenno

    • 749 900 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domów w Pszennie! Na powierzchnie domu składają się dwa piętra. PARTER: salon z otwartą...

  • Dom Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 670 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Obniżona cena ! Oferta dewelopera prowizja 0 % Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Witoszowie Dolnym! Dom będzie położony na nowo powstającym kameralny...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 684 900 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tomkowej. Dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Dom został podzielony na strefę dzien...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 945 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony pod samą Świdnicą! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i do o...

  • Dom Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 670 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Witoszowie Dolnym! Dom będzie położony na nowo powstającym kameralnym osiedlu, gdz...

  • Dom Pszenno

    Pszenno

    • 1 200 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy na sprzedaż środkowy segment szeregowca o powierzchni 115m - przestronny układ funkcjonalny dla rodziny - miejsce parkingowe przed budynkiem - szybki dojazd do Ś...

  • Dom Pszenno rynek pierwotny ul.

    Pszenno

    • 588 999 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Marzysz o domu ale zależy Ci na komforcie, który daje mieszkanie?Omega Estate proponuje do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej tuż przy Świdnicy - w Pszennie. Jak rozplanowano wnętr...

  • Dom Pszenno gm. Świdnica, Pszenno
    1 / 15
    Dom Pszenno gm. Świdnica, Pszenno

    Pszenno

    • 1 200 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena do negocjacji ! Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący z zapleczem gospodarczym, posadowiony na dużej ok. 67 arowej działce w Pszennie! Na powierzchnie domu skła...

  • Dom Pszenno gm. Świdnica, Zielona
    1 / 11
    Dom Pszenno gm. Świdnica, Zielona

    Pszenno

    • 1 200 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 115 m z ogródkiem 180 m Dostępny od zaraz! Gotowy do zamieszkania Idealny dla rodziny 45 osobowej, w pełni wykończony i wyposażony...

  • Dom Pszenno

    Pszenno

    • 589 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 078 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 ( w tym garaż 16,6 m2), zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu w Pszennie. To idealna pr...

  • Dom Pszenno gm. Świdnica
    Dom Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 929 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa 0,4 ha z budynkiem mieszkalno-usługowym Pszenno, gm. Świdnica Teren ogrodzony, z dogodnym dojazdem i funkcjonalną zabudową idealny zarów...