• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Witoszów Dolny

(6)
  • Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny gm. Świdnica

    Nowe

    Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny gm. Świdnica

    Witoszów Dolny

    • 420 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację...

  • Dom Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 670 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Witoszowie Dolnym! Dom będzie położony na nowo powstającym kameralnym osiedlu, gdz...

  • Dom Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 670 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Obniżona cena ! Oferta dewelopera prowizja 0 % Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Witoszowie Dolnym! Dom będzie położony na nowo powstającym kameralny...

  • 1 / 4
    Działka Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 420 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną . Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kana...

  • 1 / 4
    Działka Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 330 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowalna o powierzchni 15 arów w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną! Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację oraz pr...

  • Lokal Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 4 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu magazyn z pomieszczeniami biurowymi na wynajem położony przy Świdnicy. Hala o pow. 300m2 Do okola obiektu są miejsca parkingowe dla klientów. Więcej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Słotwina Słotwina

    Słotwina

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym budynku w Słotwinie z ogródkiem. Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 50m2, którą można zaadaptować na mieszkanie lub loka...

  • Mieszkanie Świdnica Okolice Zalewu rynek pierwotny ul. Polna Drog...

    Świdnica » ul. Polna Droga

    • 557 833 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa inwestycja nad Zalewem w Świdnicy! Prestiżowe i eleganckie osiedle - Przystań Droga Polna. Mieszkania 3- pokojowe od 63,76 m2 do 67,16 m2. Miejsce dla osób wymaga...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 564 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w Świdnicy Mieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe. Okna trzyszybowe PC...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 209 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 254 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz atrakcyjnie ulokowanego mieszkania do własnej aranżacji?Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość posadowioną na drugim, niewysokim piętrze trzypiętrowej kamienicy...

  • Zeroemisyjne EKO DOMY Nad Potokiem w Słotwinie

    Słotwina

    • 1 900 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nowoczesnego, ekologicznego domu, który łączy zeroemisyjność, energooszczędność i wysoki komfort życia? Nasze domy hybrydowe w prestiżowej lokalizacji Nad Potokiem w Słotwi...

  • EKO DOM OSIEDLE NAD POTOKIEM BLIŹNIAK LEWY

    Słotwina

    • 1 900 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, ekologicznego domu, który łączy zeroemisyjność, energooszczędność i wysoki komfort życia? Bliźniak lewy w prestiżowej inwestycji Nad Potokiem w Słotwinie koło...

  • NOWOCZESNY EKO- DOM BLIŹNIAK PRAWY

    Słotwina

    • 1 900 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 13 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, ekologicznego domu, który łączy zeroemisyjność, energooszczędność i wysoki komfort życia? Bliźniak prawy w prestiżowej inwestycji Nad Potokiem w Słotwinie koł...

  • 1 / 4
    Działka Burkatów

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do dzi...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 640 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz prz...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 249 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciekawe mieszkanie położone przy parku - gotowe do zamieszkania! [i]UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI - ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ! [/i] Na powierzchnię mieszkania składają się dwie części...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie I-pokojowe na I piętrze w okolicach Centrum! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 30m2, na którą składają się pokój, kuchnia i łazienka z toaletą. Mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 900 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy! Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 598 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! [i]Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD i RTV - gotowe do zamieszkania. [/i]N...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 779 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w budynku A3 o powierzchni użytkowej 44 m2 z dwoma balkonami! Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy a...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu kawalerkę położoną w Świdnicy na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszka...

  • 1 / 4
    Działka Bystrzyca Dolna

    Bystrzyca Dolna

    • 199 900 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym miejscu - Bystrzyca Dolna! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 8 arów. Położona w cichym miejscu, z dala od głównej drogi....

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - I piętro, Osiedle Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, trzy sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta o...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 408 100 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy! ----KOMORÓW--- Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia - WYMAGANY NAJEM OK...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Cesja praw! Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - budynek z windą! Mieszkanie nowe - wcześniej nieużywane! Mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkani...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach parku na 2 piętrze w Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z garde...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 874 100 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie mieszkanie w Centrum miasta - I piętro w odrestaurowanej kamienicy! [i]Lokal mieszkalny, który idealnie nadaje się również na lokal usługowy.[/i] Lokal idea...

  • Mieszkanie Słotwina

    Słotwina

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51m2, położone w spokojnej części miejscowości Słotwina, zaledwie kilka minut od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które...

  • Dom Burkatów

    Burkatów

    • 1 200 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony na 20-arowej działce to idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i spokój. Rok budowy 2008. Na powierzchn...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 469 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia...

  • Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica
    Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do działek drogą...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 555 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, I piętro, Osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszk...

  • Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km
    1 / 12
    Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km

    Witoszów Górny

    • 1 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proszę o niedzwonienie z agencji nieruchomości. Komfortowy dom jednorodzinny w malowniczo położonym Witoszowie świetnie skomunikowany ze Świdnicą ( autobusy Mpk ), łączy w sobie pi...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 syp...

  • Działka budowlana Bystrzyca Dolna gm. Świdnica

    Nowe

    Działka budowlana Bystrzyca Dolna gm. Świdnica

    Bystrzyca Dolna

    • 199 900 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym miejscu - Bystrzyca Dolna! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 8 arów. Położona w cichym miejscu, z dala od głównej drogi. Dojaz...