• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik +20 km
  • Wymysły
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sromowce Wyżne

(1)
  • Dom szeregowiec
    1 / 10
    Dom szeregowiec

    Sromowce Wyżne

    • 990 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 4 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kluszkowce

    • 1 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grywałd

    • 6 700 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 8 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Maniowy

    • 1 750 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Krościenko nad Dunajcem

    • 399 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom z widokiem na Pieniny – 174 m²

    Krośnica » ul. Flisacka

    • 1 698 900 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 8 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna obniżka! Dom taniej o ponad 86 tys. zł – nowa cena 1 698 900 zł.Nowoczesny Dom z Widokiem na Pieniny – 174 m², 20 arów, Krośnica, Gotowy do Zamieszkania Na sprzedaż ofe...

  • Dom Krościenko nad Dunajcem ul. Jagiellońska

    Krościenko nad Dunajcem » ul. Jagiellońska

    • 1 195 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Krościenku nad Dunajcem w Pieninach. Ul. Jagiellońska, w bardzo bliskim sąsiedztwie rynku. Nowa niższa cena: 1 250 000 zł (do negocjacji). Powierzchnia użytkow...

  • Dom 3 kondygnacyjny z ogrodem i garażem

    Krośnica » ul. Dziołki

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niniejsza oferta dotyczy nieruchomości, w skład której wchodzi trzykondygnacyjny dom, wolnostojące pomieszczenie gospodarczy oraz garaż. Położone są na działce o powierzchni 1335...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Frydman

    • 700 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”
    1 / 16
    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”

    Grywałd

    • 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 5 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN” 4 LOKALE | 171,9 m² PU GRYWAŁD | UL. ZAGLINIK INWESTYCJA W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM Na sprzedaż realizowana inwestycja w miejscowości Grywałd, gmina...

  • Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem
    1 / 10
    Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 349 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu z widokiem na góry, DOM Z WIDOKIEM NA PIENINY | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | BLISKO LASU Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m² Powierzchnia dzi...

  • Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja
    Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja

    Niedzica

    • 1 300 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Niedzicy - komfort, widoki i gotowa inwestycja na malowniczym Spiszu Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony...