• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głogów Małopolski +20 km
  • Witnica +20 km
  • Krasne
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rzeszów

(35)
  • Dom Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 145 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na 11-arowej działce - Rzeszów Piękna nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miasta - nieopodal ul. Dębickiej. Szukasz ciszy i spokoju???Ceni...

  • Dom, ul. Władysława Warneńczyka
    1 / 10
    Dom, ul. Władysława Warneńczyka

    Rzeszów

    • 1 480 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta prywatna od właściciela cena do rozsądnej negocjacji. Bardzo proszę pośredników o nie dzwonienie, wiem gdzie macie siedziby w razie potrzeby zadzwonię lub przyjdę.

  • Dom 122 m2 na 14 arowej działce na Wilkowyji.
    1 / 16
    Dom 122 m2 na 14 arowej działce na Wilkowyji.

    Rzeszów

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, w połowie podpiwniczony, o pow. użytkowej 122 m2, usytuowany na działce o pow. 14 ar w Rzeszowie w dzielnicy Wilkowyja, przy ulicy Jan...

  • Dom Rzeszów Budziwój rynek pierwotny ul. Miejska

    Rzeszów » ul. Miejska

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻYBez PCC, bez prowizji!W ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu  domy w zabudowie bliźniaczej w Budziwoju, ul. Miejskiej, z dojaz...

  • Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja Rzeszów

    Rzeszów » ul. Krakusa

    • 899 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja w RzeszowieOpis nieruchomości :- dom w zabudowie bliźniaczej z 1978 roku - p...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Słocińska

    Rzeszów » ul. Słocińska

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa - os. Słocina.Opis inwestycji:Kameralne osiedle składające się z 6 segmentów w zabud...

  • przestronny dom z potencjałem, spokojna okolica

    Rzeszów » ul. Karkonoska

    • 929 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w biurze Pie...

  • Dom Rzeszów Zalesie rynek pierwotny

    Rzeszów » Zalesie

    • 445 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !OSTATNI SEGMENT NA SPRZDAŻ! !!!NOWA NIŻSZA CENA!!! Na sprzedaż nowoczesne Segmenty w Zabudowie Szeregowej - Idealne dla Twojej Rodziny! Przedstawiamy Państwu wyjątkową...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Z garażem, miejscem postojowym i ogródkiem w cenie

    Rzeszów » ul. Herbowa

    • 690 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem, tarasem oraz garażem w bryle usytuowany w spokojnej okolicy domków jednorodzinnym na osi...

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem, Drabinianka

    Rzeszów » Drabinianka

    • 1 490 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrz...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 697 114 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • 88,70 m2 – Zabajka – zabudowa bliźniacza, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Nowy dom na widokowej działce 19.11ar!

    Rzeszów

    • 1 790 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Borowa

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 649 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie biura Nieruchomości Central Office Biuro Nieruchomości Central Office przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej i spokojnej części Rzeszowa - przy...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Rzeszów » ul. Myśliwska

    • 839 900 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Ostatni dom w zabudowie szeregowej0% podatku PCC0% prowizji Biuro nieruchomości CENTRAL OFFICE ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle łącznie osiemnastu domów w zabudow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący w Tajęcinie do zamieszkania bez pośredników

    Trzebownisko

    • 810 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 111m2, działka 6a. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Tajęcinie. Dom gotowy do zamieszkania, nie wymaga wkładu f...

  • Ostatni GOTOWY dom jednorodzinny- 150 m2

    Tyczyn

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle „DOMY MARZEŃ” zlokalizowane jest w otoczeniu zieleni i pięknych widoków, a tym samym posiada łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych-...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę z domem drewnianym – Świlcza

    Świlcza

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka nr ewid.2288 w miejscowości Świlcza. Powierzchnia 600 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Lokalizacja bezpośrednio przy drodze powiatowej w kierunku Mrowli. Działka...

  • Dom Boguchwała

    Boguchwała

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | PRZESTRONNY DOM W BOGUCHWALE PO REMONCIE GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Boguchw...

  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowa cena, wykończony pod klucz, widokowa działka,
    1 / 14
    Nowa cena, wykończony pod klucz, widokowa działka,

    Tyczyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 1 340 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 6 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tajęcina

    • 879 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 480 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Boguchwała

    • 1 089 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 599 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak w cenie mieszkania - Racławówka

    Racławówka

    • 649 900 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" przedstawia Państwu dostępny w naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Racławówce w odległości 1 km od granicy Rzeszowa.&nb...

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 475 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • Dom Trzebownisko Stobierna rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 699 000 zł cena
    • 732 m2 powierzchnia
    • 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzin...

  • Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2
    Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2

    Trzebownisko

    • 599 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA; Od dzisiaj do końca roku ten dom dostępny jest w obniżonej cenie! Nie czekaj - taka oferta zdarza się rzadko i obowiązuje tylko przez ograniczony czas. Zarezerwuj swój wyma...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący.

  • 2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem
    1 / 16
    2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem

    Krasne

    • 679 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m...

  • Dom Boguchwała ul.

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***NOWA NIŻSZA CENA***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parterowy...

  • Dom Boguchwała,
    1 / 10
    Dom Boguchwała,

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! ***NOWA NIŻSZA CENA*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parter...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 620 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Krasnem k. Rzeszowa - „Dom w Malinówkach 8” | 143,65 m² | 7,29 ara Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący realizowan...

  • Dom Boguchwała rynek pierwotny ul.

    Boguchwała

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OSTATNI!!!!W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Boguchwale przy ul. Juliusza SłowackiegoBez...

  • Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle
    1 / 15
    Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle

    Kielanówka

    • 1 150 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce (gm. Boguchwała), na granicy z Rzeszowem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 126 m², usytuowana na działce 7 arów (ok. 5 arów teren...

  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz
    1 / 16
    nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...