• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzeg Dolny
  • Brzezie k. Sulechowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Trzebnicą

(34)
  • NOWOCZESNY - Dom wolnostojący - POD LASEM
    1 / 4
    NOWOCZESNY - Dom wolnostojący - POD LASEM

    Malin

    • 1 099 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Długołęka

    • 1 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Stylowy bliźniak z ogródkiem
    1 / 4
    Stylowy bliźniak z ogródkiem

    Wilkszyn

    • 1 050 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 721 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 760 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W Długołęce parterowy dom wolnostojący pow użytkowej 60 m2 łącznej pow 92 m2 wykonany z ceramiki kryty dachówką ceramiczną dla rodziny 2 lub 3 osobowej. Na miejscu sklepy, poczta...

  • 1 / 4
    Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W bardzo przyjemnej lokalizacji w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem od strony miasta lub łącznika obwodnicy. Do sprzedaży połówka bliźniaka o pow 87,50 m2 z działką około 150 m2...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 1 215 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom zupełnie jak wolnostojący Piękny dom rozłączony 2 garażami w zabudowie bliźniaczej co daje komfort domu wolnostojącego wybudowany wg. własnego projektu z bardzo dobrym dojazdem...

  • Dom Domaszczyn rynek pierwotny

    Domaszczyn

    • 722 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W spokojnej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych z szybkim dostępem do obwodnicy lub łącznika Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle o pow 144 m2 z ładną działką 800 m2...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    GOTOWY PO OBIORACH - Parterowy - w atrakcyjnej części Długołęki z dogodnym dojazdem we wszystkie strony. Do sprzedaży ładny dom parterowy o pow mieszkalnej 81 m2 do tej powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 670 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo ładny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem 128m2 z działką 430m2 Stan deweloperski -budynek postawiony z bloczków H plus H. Ogrzewanie podłogowe w całym d...

  • Dom wolnostojący Uraz

    Uraz

    • 860 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zbliżamy się do finału drugiego etapu inwestycji w miejscowości Uraz. Realizujemy kolejną ulicę, przy której znajduje się siedem budynków jednorodzinnych wolnostojących i jeden bud...

  • Zamienię lub sprzedam dom

    Kryniczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zamienię lub sprzedam 3 letni dom bardzo ekonomiczny, ogrzewanie podłogowe budowany w nowej technologii, 4 pokoje+2 łazienki, maksymalny rachunek za ogrzewanie na poziomie 250 zł....

  • 1 / 3
    Dom Szczodre rynek pierwotny

    Szczodre

    • 690 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, tarasem i balkonem na działce 400m2 w przyjemnej rekreacyjnej okolicy, po sąsiedzku nowe domy z dobrym dojazdem drogą asfalto...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 590 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w trakcie budowy w zabudowie bliźniaczej w pobliżu domów jednorodzinnych na terenie gm Długołęki o pow 104m2 na dz 500 m2 Będzie wykonany w stanie deweloperskim pod koniec...

  • Dom gm.Długołęka

    Długołęka

    • 1 700 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Całkowicie wykończony 2010 rok w bardzo dobrym stanie, zamieszkały, wolnostojący pow 235m2 na działce 1820m2 z garażem na 2 auta. Usytuowany w pobliżu trasy Wrocław - Warszawa w s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny dom gotowy do zamieszkania/garaż/pompa ciepła/ogród w Biel...

    Bielawa

    • 795 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam gotowy do zamieszkania od zaraz dom z garażem (połowa bliźniaka), o powierzchni ok 120 m2 znajdujący się na dużej działce (450m2). Dom zamieszkały od lipca 2019 r. Dom...

  • Działka ROD Kamieniec dom całoroczny

    Kamieniec Wrocławski

    • 185 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, Odsprzedam prawo do użytkowania wraz z domkiem całorocznym w Kamieńcu Wrocławskim – ROD KAMIENIEC – wielkość ok 46 m2. Rozkład – dół - 4,6x4,2 m , mały pokoik 2x2m , ł...

  • Dom Kiełczów

    Kiełczów

    • 1 100 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna sz...

  • Dom na sprzedaż 274,00 m², oferta nr 354491 nowość
    Dom na sprzedaż 274,00 m², oferta nr 354491 nowość

    Kamieniec Wrocławski

    • 1 690 000 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 6 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Zapraszam na prezentację po wcześniejszym  uzgodnieniu terminu Dom wolnostojący w cichej spokojnej okolicy, 3 km od pół. -wsch. granicy Wrocławia, Kamieniec Wrocławski....

  • Dom Kiełczów

    Kiełczów

    • 1 560 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W nowej części Kiełczowa z bardzo dobrym dojazdem twardą nawierzchnią do budynku wolnostojącego o pow całkowitej 240m2 pow użytkowa 180m2 z garażem w bryle na działce 1200 m2 Budy...

  • Dom Dobrzykowice

    Dobrzykowice

    • 5 200 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam do obejrzenia Bogdan Łosowski [tel] [email] Dom jednorodzinny ( pół bliźniaka ) świeżo wybudowany, do zamieszkania. Otoczenie, ogród , podjazdy - gotowe do ok 15 sierpn...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny ul. Wrzosowe Łąki

    Dobrzykowice » ul. Łąki

    • 775 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będz...

  • Dom Kiełczówek

    Kiełczówek

    • 6 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Super segment całkowicie umeblowany z garażem i działką narożną Powierzchnia użytkowa 117 m2 działka 450 m2 Ogrzewanie podłogowe, na pompy ciepła, w oknach rolety mechaniczne, dz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chrząstawa Mała

    • 1 250 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świat Nieruchomości Plac Solny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 6p 230m ok. Poziomkowej GARAŻ/OGRÓD/2008 (Chrząstawa Mała)
    1 / 16
    6p 230m ok. Poziomkowej GARAŻ/OGRÓD/2008 (Chrząstawa Mała)

    Chrząstawa Mała

    • 1 500 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA!!! Cichy dom wolnostojący położony w gminie Czernica, w Chrząstawie Małej - okolice ul. Poziomkowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: Salon 30.70 Jadalnia 8.70 Ku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nadolice Wielkie

    • 1 349 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 5 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 669 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Dobrzykowicach 5 pokoi - garaż, ogród! 2024
    1 / 3
    Dom w Dobrzykowicach 5 pokoi - garaż, ogród! 2024

    Dobrzykowice

    • 774 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 365 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dworakowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 480 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny ul. Wrzosowe Łąki

    Dobrzykowice » ul. Łąki

    • 730 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka
    1 / 11
    Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka

    Brzezia Łąka

    • 1 389 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun Oferty: Barbara Bober Tel: [tel] Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia Łąka Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 1500...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny

    Dobrzykowice

    • 635 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny SEGMENT ODDANIE DO UŻYTKU: 06.2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC . Na sprzedaż: Kameralna inwestycja 18 d...

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 699 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY kwiecień 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z...

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 659 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC....

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 669 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY czerwiec 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny

    Dobrzykowice

    • 774 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny SEGMENT ODDANO DO UŻYTKU Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC . Na sprzedaż: Kameralna inwestycja 18 domów w zab...

  • Dom Nadolice Małe rynek pierwotny

    Nadolice Małe

    • 780 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY , Nadolice Małe, gm. Czernica, 4 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Termin oddania - 09.2...

  • Dom Oleśniczka rynek pierwotny

    Oleśniczka

    • 679 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    PROMOCJA 679 000 ZŁ (cena regularna 717 000 zł) Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,70 m2. Harmonogram płatności 10/90 !...

  • Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km . ) Domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej...

  • Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 640 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    wprb.pl OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km . ) Domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostoj...

  • Dom Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 579 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 660 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Konkurs ofert - udział 1/2 w prawie własności

    Chrząstawa Wielka » ul. Wrocławska

    • 195 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt VIII GUp 393/21 of) ogłasza sprzedaż z wolnej ręki (w drodze...