• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rybnikiem

(125)
  • Sprzedam dom w Pszowie, os. Biernackiego

    Pszów

    • 350 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący dom w Pszowie na os. Biernackiego. Dom z początku lat 90-tych XX w. Powierzchnia użytkowa ok. 205m2 (bez poddasza). Budynek bez piwnic, wybudowany z pustaków...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Nieruchomość - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 844 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.03.2026 roku GL1G/GU/1104/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM

    Żory

    • 699 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Wodzisław Śląski Kokoszyce

    Wodzisław Śląski

    • 525 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Kokoszyc (dzielnica Wodzisławia Śląskiego). Idealna nieruchomość dla jednej lub dwóch rodzin. Pokoje są duże, jasne i ustawn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • W cenie pompa ciepła i fotowoltaika. Energooszczędny.

    Chybie

    • 530 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkaj komfortowo w nowoczesnym i energooszczędnym domu. Oferta dotyczy budynku 56B Co w cenie? - budynek o powierzchni 106,46 m2. - Pompa Ciepła Vaillant 4,9kW - Fotowo...

  • Energooszczędny, pompa ciepła i fotowoltaika w cenie.

    Chybie

    • 550 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom „bliźniak” - tuż pod lasem w otoczeniu zieleni, zaledwie 10km od Skoczowa. Cena obejmuje stan deweloperski. Termin ukończenia II kwartał 2022r. Oferta doty...

  • CENA PROMOCYJNA

    Pogwizdów

    • 850 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • SUPER OFERTA !!! luksus, przestrzeń i wyjątkowa estetyka

    Dębowiec

    • 1 170 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 049 zł/m2 cena za metr

Zarzecze

    • 1 100 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Przyszowice

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 435 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa domu, 114 m2, Dębowiec. Dwa mieszkania ! Dwa niezależne mieszkania; 76 m2 + 38m2. Oferta tylko w OPOKA nieruchomości. Połowa domu w otoczeniu luźnej zabudowy miesz...

  • dom całoroczny

    Dębowiec

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    1 / 15
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy R...

  • Parterowy, przestronny dom -Dębowiec
    1 / 16
    Parterowy, przestronny dom -Dębowiec

    Dębowiec

    • 1 049 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Przestronny parterowy dom na sprzedaż w Dębowcu - idealna lokalizacja blisko Cieszyna! Jeśli marzysz o komfortowym domu w malowniczej ok...

  • Dom Pogwizdów rynek pierwotny

    Pogwizdów

    • 890 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w stanie deweloperskim 190 m Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem w bryle budynku i dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa domu 124 m. Działka o powierzchn...

  • DOM dla dużej rodziny

    Skrbeńsko

    • 829 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Sprzedam posesję w atrakcyjnej lokalizacji
    Sprzedam posesję w atrakcyjnej lokalizacji

    Krzanowice

    • 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA!!! MOZLIWE RATY PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI NIERUCHOMOŚCI. Sprzedam okazyjnie posesję pod Raciborzem. Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na posesj...

  • Dom mieszkania
    Dom mieszkania

    Krowiarki

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom mieszkania od 30-300m sprzedam lub wynajme.Kredyt na ciekawych warunkach.

  • Dom Buków gm. Lubomia
    1 / 15
    Dom Buków gm. Lubomia

    Buków

    • 549 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom zlokalizowany w Bukowie, woj.śląskie z pawilonem usługowym o powierzchni 150 m2 . Budynek z lat 80/90 o powierzchni użytkowej 126,64 m2 i strychu do zaadoptowani...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Dom Godów
    1 / 8
    Dom Godów

    Godów

    • 499 900 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Godowie - stan do wykończenia, idealna lokalizacja blisko Żelaznego Szlaku Rowerowego! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie do wykończenia, poło...

  • Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.
    1 / 16
    Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.

    Pogwizdów

    • 630 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w centrum Pogwizdowa, położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 573 m². Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla...

  • Dom Landek
    1 / 16
    Dom Landek

    Landek

    • 525 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce o...

  • Dom w dobrej lokalizacji z działką
    Dom w dobrej lokalizacji z działką

    Krzanowice

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • Dom Odra ul. Główna

    Odra » ul. Główna

    • 449 999 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej części Odry. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z przestronn...

  • Dom Gołkowice rynek pierwotny ul. Wyzwolenia

    Gołkowice » ul. Wyzwolenia

    • 669 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż ukończony, nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany z wysokiej klasy materiałów. Nieruchomość położona jest w centrum Gołkowic, zaledwie...

  • - Dom do wprowadzenia  Gołkowice, ul. 1 Maja
    1 / 9
    - Dom do wprowadzenia Gołkowice, ul. 1 Maja

    Gołkowice

    • 739 990 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    - Dom do wprowadzenia Gołkowice, ul. 1 Maja Informacje podstawowe: - dom z ok. 1930 roku, po licznych remontach w ostatnich 5 latach   - powierzchnia: ok. 130 m² (parter) + ok....

  • Dom Owsiszcze gm. Krzyżanowice
    1 / 15
    Dom Owsiszcze gm. Krzyżanowice

    Owsiszcze

    • 550 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po remoncie | Duża działka | Owsiszcze dom po wewnętrznym remoncie - gotowy do zamieszkania wykonana izolacja pionowa budynku zagospodarowane podwórko przed wejściem...

  • Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska
    1 / 16
    Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska

    Zabłocie

    • 800 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom wśród zieleni gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i bez konieczności remontu? Ta nieruchomość w Zabłociu spełni...