• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rybnikiem

(125)
  • Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.
    1 / 6
    Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.

    Połomia

    • 619 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski.  Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle domków....

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • Dom Żory Kleszczówka

    Żory » Kleszczówka

    • 690 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Z radością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w cichej i spokojnej okolicy Żor, w Kleszczówce. Jest to dom o pow...

  • Dom Żory Rogoźna rynek pierwotny

    Żory » Rogoźna

    • 665 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji! Jest to dom w zabudowie szeregowej , parterowej w pożąd...

  • Dom Żory Kleszczów rynek pierwotny

    Żory » Kleszczów

    • 495 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Żorach. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej spok...

  • Dom Mszana Gogołowa rynek pierwotny

    Mszana

    • 649 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom położony w spokojnej okolicy w Gogołowie. Dom znajduje się w bliskiej odległości od Jastrzębia Zdroju. Nieruchomość zna...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bargłówka

    • 999 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 3 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bełk

    • 329 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wodzisław Śląski

    • 289 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jejkowice rynek pierwotny

    Jejkowice

    • 579 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą. [/i]Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. Budynki...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przegędza

    • 1 090 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jejkowice

    • 440 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rydułtowy

    • 680 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Orzesze

    • 1 540 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Orzesze

    • 2 250 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jastrzębie-Zdrój

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wodzisław Śląski

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 979 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam kamienice z dużą powierzchnią inwestycyjna jak i mieszkalną. Budynek znajduje się w najbardziej ruchliwej części Rydułtowy na działce o powierzchni 1098 mkw. Inwest...

  • Energooszczędny SmartDom

    Żory

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...