• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Kalwaria +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rybnikiem

(125)
  • Nowoczesny dom TUŻ PRZY LESIE  5 min do A1
    Nowoczesny dom TUŻ PRZY LESIE 5 min do A1

    Mszana

    • 599 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Mszana, blisko A1 Jeśli szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do głównych tras ta oferta...

  • Dom Szczerbice

    Szczerbice

    • 1 020 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 mkw. WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w wyjątkowo zielonej okolicy z niecod...

  • Dom Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 119 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy na sprzedaż przepięknie i komfortowo urządzony dom jednorodzinny znajdujący się w spokojnej i uroczej dzielnicy Turzyczka w Wodzisławiu Śl.. Budynek wybudowany w latach...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 725 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Wykończony dom parterowy po generalnym remoncie w 2024r. o powierzchni użytkowej 101 mkw. z działką 578 mkw. w cichej i spokojnej okolicy Rydułtów. Dom położony jes...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Nędza rynek pierwotny

    Nędza

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany dom (stan surowy zamknięty) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 mkw . Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokali...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 724 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Na sprzedaż dom zadbany wolnostojący znajdujący się w cichym i spokojnym miejscu wśród drzew i zieleni ! Nieruchomość znajduje się w Rydułtowach z piękną działką o p...

  • Dom Mszana rynek pierwotny ul. Chabrowa

    Mszana » ul. Chabrowa

    • 480 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Mszany. To idealna propozycja dla osób szukających komfortow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu do własnej aranżacji z prywatnym lasem? Jeżeli tego szukasz to ten dom jest dla Ciebie. [/i] Na sprzedaż dom z lat 70-tych, który położony jest na działce o pow...

  • Dom Wodzisław Śląski Kokoszyce
    1 / 15
    Dom Wodzisław Śląski Kokoszyce

    Wodzisław Śląski

    • 360 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PILNA SPRZEDAŻ! Dom wolnostojący - Wodzisław Śląski, dzielnica Kokoszyce/Zawada Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskieg...

  • Dom Rogów ul. Wyzwolenia

    Rogów » ul. Wyzwolenia

    • 879 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję komfortowy dom jednorodzinny z rynku wtórnego, położony w spokojnej i zielonej części Rogowa. To idealna propozycja dla rodzin szukających gotowej do zam...

  • Dom Rydułtowy rynek pierwotny ul. Strzelców Bytomskich

    Rydułtowy » ul. Strzelców Bytomskich

    • 649 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - centrum RydułtowyNa sprzedaż nowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w samym centrum miasta. To idealna propozycja dl...

  • Dom Czyżowice ul. Środkowa

    Czyżowice » ul. Środkowa

    • 489 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na działce o powierzchni 372 m² w spokojnej i przyjaznej okolicy Czyżowic, przy ul. Środko...

  • Dom Żory Kleszczów
    Dom Żory Kleszczów

    Żory

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany dom 210 m² | możliwość 2 rodzin | działka 791 m² | Żory, ul. Sosnowa Na sprzedaż przestronny i bardzo dobrze utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210,09 m...

  • Dom Mszana
    Dom Mszana

    Mszana

    • 980 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 225 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1780 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Mszanie przy ul. Wodzisławskiej na granic...

  • Dom Pawłowice, Blisko Centrum
    Dom Pawłowice, Blisko Centrum

    Pawłowice

    • 1 149 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej lokalizacji, o pow. 160m2, na działce 820 m2. Strefa dzienna...

  • Dom Pogrzebień gm. Kornowac
    Dom Pogrzebień gm. Kornowac

    Pogrzebień

    • 799 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom z przestrzenią i charakterem - Pogrzebień Tylko u nas | Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 65 650 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 68 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie-Zdrój

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSTAT Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dz...