• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Malbork +20 km
  • Rybnik +20 km
  • Rusinowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rybnikiem

(125)
  • Dom Świerklany
    1 / 14
    Dom Świerklany

    Świerklany

    • 839 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Świerklany, szeregowiec rogowy, 150,8 m² Tylko w Król Nieruchomości! Ten dom w Świerklanach to coś więcej niż tylko cztery ściany - to przestrzeń...

  • Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory
    1 / 16
    Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory

    Żory

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż stuletni dom wolnostojący o powierzchni około 120m2 w stanie do generalnego remontu. Budynek podpiwniczony, poddasze nie było użytkowane, również do generalnego...

  • Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!
    1 / 9
    Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!

    Pszów

    • 669 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jako właściciel oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 168 m², położony w spokojnej i malowniczej okolicy Pszowa. Nieruchomość przeszła kompleksową generalną te...

  • Dom Turza Śląska gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 3985 m2. (W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka bud...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Moszczenica, Rzeczna
    Dom Jastrzębie-Zdrój Moszczenica, Rzeczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 595 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny - stan surowy zamknięty - 115,91 m² + duża działka 17,87 ara - Moszczenica dzielnica Jastrzębia-Zdroju (bez szkód górniczych!) Na sprzedaż dom jednorodzinny w...

  • Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy
    1 / 16
    Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 649 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 823 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Rydułtowach przy ul. Tetmajera. Nieruchomość znajduje się na dużej, w pełni og...

  • Dom Wodzisław Śląski
    1 / 15
    Dom Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 565 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji | dla jednej lub dwóch rodzin | z możliwością prowadzenia działalności | Wodzisław Śląski ul. Kokoszycka Na sprzedaż piętrowy, dom o pow...

  • Dom Orzesze, 22 Lipca
    1 / 15
    Dom Orzesze, 22 Lipca

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m² , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m². Działka jest prosta i ustawna,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rogów gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Rogów gm. Gorzyce

    Rogów

    • 575 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z garażami na sprzedaż - Rogów, ul. Wyzwolenia Powierzchnia użytkowa: 187 m² Działka: 10 arów, w pełni ogrodzona Oferujemy przestronny, piętrowy dom poł...

  • Dom Mszana

    Mszana

    • 820 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę Nieruchomości - Dom Jednorodzinny położony na dużym terenie z możliwością podziału - Dom oddany do Użytku w 2015r. Cała parcel...

  • Gospodarstwo z domem i lokalem usługowym
    1 / 6
    Gospodarstwo z domem i lokalem usługowym

    Radlin

    • 920 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam małe rodzinne gospodarstwo . Dom ma powierzchnię około 200 m2 z użytkowym poddaszem ( u góry pomieszczenia mają spad dachowy i 2 szt dachowych okien) , jest również łazien...

  • Gospodarstwo, siedlisko na sprzedaż
    1 / 5
    Gospodarstwo, siedlisko na sprzedaż

    Radlin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam nieruchomość działka 1700 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym200m2podpiwniczonym z garażem, budynkiem gospodarczym 35m2 (z możliwością przekształcenia na mieszkalny ) . Dw...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 77 230 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 10 371 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 95 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • Dom Żory,
    1 / 15
    Dom Żory,

    Żory

    • 780 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowe...

  • Dom Wodzisław Śląski, Bolesława Chrobrego
    Dom Wodzisław Śląski, Bolesława Chrobrego

    Wodzisław Śląski

    • 179 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    2 Domy na Dużej Działce 4000 m² - Wodzisław Śląski, ul. Chrobrego Na sprzedaż dwa domy mieszkalne do remontu położone na przestronnej działce o powierzchni 4000 m² w spok...

  • Dom Jankowice gm. Świerklany
    1 / 11
    Dom Jankowice gm. Świerklany

    Jankowice

    • 549 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Jankowice przy ulicy Podlesie na działce o powierzchni 333 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 101,5 m2, a ca...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...