• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rudnikiem nad Sanem

(20)
  • sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska
    1 / 2
    sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska

    Nisko

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    do sprzedania, lub wynjecia pietrowy dom w nisku ul rzeszowska 21, blisko centum niska

  • Na sprzedaż domek w Gwoźdźcu cena 189 000 zł!

    Gwoździec

    • 149 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.Domek o powierzchni około 55 m² przeznaczony jest do remontu.Budynek usyt...

  • Dom w centrum Stalowej Woli
    1 / 11
    Dom w centrum Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 050 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam Państwu dom położony w Stalowej Woli przy głównej ulicy miasta. Działka ma powierzchnię 5,17a, jest zagospodarowana, teren jest ogrodzony, podjazd wyłożony kostką. Dom jes...

  • NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE

    Górno

    • 550 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości GÓRNO, gmina Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżony...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 2
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Pysznica

    • 800 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Pysznica. Dom w bardzo dobrej lokalizacji w centrum lecz jednak w zaciszu. Działka o powierzchni 17,2 ar. Dom składa się z dwóch połączon...

  • do wynjecia dom w nisku
    do wynjecia dom w nisku

    Nisko

    • 4 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia dom w nisku , mozliwosc parkowania samochodow

  • 1 / 2
    sprzedam dom w nisku ul rz4eszowska

    Nisko

    • 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom wolnostojacy blizej centrum miasta ul rzeszowska

  • dom dowynjecia
    dom dowynjecia

    Nisko

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia umeblowane domy w nisku ,możliwość parkowania samochodow, tel [tel]

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom
    1 / 3
    Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom

    Stalowa Wola

    • 448 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Stalowej Woli w dzielnicy Rozwadów. Dom postawiony jest na niedużej 2,5 arowej działce i ma powierzchnię ok. 100 m.kw. Jest to budynek...

  • Dom do wynajecia w nisku
    Dom do wynajecia w nisku

    Stalowa Wola

    • 3 009 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajecia dom lub pojedyncze pokoje w nisku i Stalowej woli

  • Dom Nowa Sarzyna Łętownia

    Nowa Sarzyna

    • 168 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości na wyłączność . Na sprzedaż dom do remontu wraz z budynkami gospodarczymi , położony w Łętownia gm.Nowa Sarzyna...

  • Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim.Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z ane...

  • Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska
    1 / 5
    Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska

    Jelna

    • 230 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA ATRAKCYJNA CENA !! Lokalizacja: Jelna , gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 2 km [ 3mim ] do G...

  • DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166
    1 / 7
    DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166

    Stalowa Wola

    • 1 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 2 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    2w1...BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ PROWIZJI !!!BEZ OBCIĄŻEŃ KREDYTOWYCH I HIPOTECZNYCH !!!! TELEFON: +49 152 185 86 166 E- mail. marian.borawski@ interia.eu . Sprzedaż budynku...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Sarzyna

    • 1 050 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Stalowa Wola

    • 3 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Nisko

    • 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień

    • 329 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nisko

    • 2 350 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowa Sarzyna

    • 579 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom z DUŻĄ działką 130 arów i staw

    Ożanna

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z dużym potencjałem o powierzchni 130 arów w miejscowości Ożanna (12km od Leżajska) Nieruchomość zalesiona oraz zabudowana domem w stanie surowym...

  • 1 / 4
    Dom Wierzawice rynek pierwotny

    Wierzawice

    • 450 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM Z DZIAŁKĄ/ LEŻAJSK Szanowni Państwo, Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 103,54 m2 usytuowany na 12 arowej działce położony niedale...

  • Dom Leżajsk

    Leżajsk

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | dom - Leżajsk Dom przestronny,rodzinny o łącznej powierzchni 210 m 2. Usytuowany na ładnej równej działce o powierzchni 15,05 ara w cichej i spokojnej częśc...

  • DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 995 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W LEŻAJSKU Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości LEŻAJSK , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk. Do sprzedaży nieruchomość...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Węgliska

    • 410 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Giedlarowa

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Cieplice

    • 890 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jastkowice

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Leżajsk

    • 399 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brandwica

    • 865 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom Podzwierzyniec

    Leżajsk

    • 780 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w Łańcucie na działce 9 ara. Witam Państwa,mam ogromną przyjemność przedstawić nietuzinkowa nieruchomość. Potężny dom z ogromnym potencjałem.Na działce 9.07 ara znajduj...

  • Dom Rakszawa rynek pierwotny

    Rakszawa

    • 379 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu z indywidualnym projektem idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzch...

  • Dom Grębów Krawce

    Grębów

    • 790 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Aktualizacja - Nowa niższa cena! Twój wymarzony dom w spokojnej okolicy - gotowy do zamieszkania od zaraz! Możliwość zamiany na mieszkalnie ( preferencje do 2 kondygna...

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 390 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom, garaż, sklep - na działce 11 ar - Stare Miasto gmina Leżajsk Witam. Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę domu w Starym Mieście koło Leżajska. Ni...

  • Dom wolnostojący z ogrodem w Leżajsku

    Leżajsk » ul. Armii Krajowej

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Leżajsku. Nieruchomoś...

  • Dom mieszkalny wolnostojący oraz oddzielny garaż z komórką
    1 / 6
    Dom mieszkalny wolnostojący oraz oddzielny garaż z komórką

    Janów Lubelski

    • 720 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny + oddzielny garaż z komórką. Dom nadaje się do zamieszkania. Położony jest na działce 4,6 ara. Jest to dom piętrowy z podpiwniczeniem i balkonami, z ogrz...

  • Dom sokołów małopolski sokołów małopolski

    Sokołów Małopolski

    • 1 349 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 20015r. o powierzchni całkowitej 140 m², usytuowany na16 arowej działce z dojazdem z drogi asfaltowej . Zlokalizowany w spokojnej...

  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI
    1 / 12
    DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI

    Kuryłówka

    • 619 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w okolicy KURYŁÓWKI, gmina Kuryłówka, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mi...

  • Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,
    1 / 15
    Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,

    Brzóza Królewska

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    __________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu ARCHON „Dom w szyszkowcach 8”, położone w miejscowości...

  • Leżajsk - do sprzedaży dom drewniany na działce 0,1180 ha
    1 / 16
    Leżajsk - do sprzedaży dom drewniany na działce 0,1180 ha

    Leżajsk

    • 233 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 329 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży dom drewniany w zabudowie bliźniaczej o wymiarach 10m x 7,8m mieszczący się w Leżajsku, w cichej, spokojnej okolicy. Budynek składa się z: 3 pokoi (14m2, 14m2,...

  • Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy
    1 / 7
    Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy

    Osówek

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Potok Wielki - Osówek Oferujemy do wynajęcia na doby klimatyczny, drewniany budynek o powierzchni 80 m², położony na działce 500 m² w malowniczej wiosce Osówek, niedaleko Maliniec...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Giedlarowa

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony na przestronnej 22 arowej działce w miejscowości Giedlarowa, gm. Leżajsk. Dodatkowo na działce zabudowania gospodarcze. Parametry n...

  • Dom w stanie deweloperskim. Pilchów
    1 / 3
    Dom w stanie deweloperskim. Pilchów

    Pilchów

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony jest na 9 arowej działce, ogrodzonej, z bramą wjazdową przygotowaną do montażu siłownika. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, którego bryła nawiązuje do t...

  • Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica
    1 / 7
    Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica

    Jastkowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chciałbyś zamieszkać wśród natury a zarazem być blisko miasta ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania komfortowy dom w Jastkowicach położony na pięknej i dużej działce otocz...

  • DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU

    Przychojec

    • 320 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości PRZYCHOJEC , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas

    Trzeboś

    • 519 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 2 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym w Trzebosi Podlas – idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Nieruchomość położona jest przy granicy trzech miejscowości: Trzeboś, Węgl...