• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bielsko-Biała
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Opolem

(88)
  • 1 / 4
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 615 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy olbrzymią przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niedrogiego i zupełnie nowego domu parterowego (oferta zawiera cenę działki 800m2). Inwestycja zlokalizowana w malow...

  • 1 / 4
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 630 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• 1 / 4
    Dom Lędziny rynek pierwotny

    Lędziny

    • 599 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z olbrzymią przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 1/2 bliźniaka w Lędzinach pod Opolem. Umiejscowiony jest po południowej stronie głównej drogi przejeżdżającej przez...

  • 1 / 3
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 742 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy olbrzymią przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zupełnie nowego domu parterowego (oferta zawiera cenę działki 800m2). Inwestycja zlokalizowana w malowniczych Górkac...

  • 1 / 3
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 980 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Turawa rynek pierwotny

    Turawa

    • 489 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalne położenie Do sprzedania atrakcyjny dom z garażem na obrzeżach jeziora turawskiego w bezpośrednim sąsiedztwie lasu miejscowości na szczycie rankingu lokalizacji, które s...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Mechnice

    • 600 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom Powierzchnia domu z piwnicom 129 m2 Ładna Działka Okna plastikowe Dom składa się z 4 pokoij kuchni łazienki przedpokój Ogrzewanie piecem na eko groszek Woda miejska...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Osiny

    • 1 050 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Gogolin

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Lewin Brzeski ul. Romantyczna

    Lewin Brzeski » ul. Romantyczna

    • 199 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do wykończenia Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31MN - zabudowa mieszkaniowa jed...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Skorogoszcz

    • 390 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gierszowice

    • 360 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Krapkowice

    • 385 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Buszyce

    • 349 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szymiszów

    • 1 290 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ligota Czamborowa

    • 520 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Popielów

    • 970 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 2 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krapkowice

    • 380 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ligota Turawska

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sowin

    • 450 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kruszyna

    • 99 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Krapkowice

    • 375 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przecza

    • 200 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wronów

    • 800 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż pow. 282 m2, dz. 39 ar Gogolin

    Gogolin » ul. Jasna

    • 1 390 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Gogolin, w województwie opolskim. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mi...

  • Dom Lewin Brzeski ul. Powstańców Śląskich

    Lewin Brzeski » ul. Powstańców Śląskich

    • 890 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZANOWNY KLIENCIE - cena do negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia! Umów się na osobistą prezentację! Oferta na wyłączność! Budynek piętrowy wolnostojący o łącznej powierzc...

  • Dom do remontu Michałów
    Dom do remontu Michałów

    Olszanka

    • 270 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu – Michałów, woj. opolskie Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Michałowice (woj. opolskie), na działce o powierzc...

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • Dylaki, nowy dom stan surowy, piękna okolica

    Dylaki

    • 550 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m² znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.Efekto...

  • Przytulny dom bliźniak w Zawadzie z garażem
    1 / 13
    Przytulny dom bliźniak w Zawadzie z garażem

    Zawada

    • 949 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w urokliwej Zawadzie. Segment I o powierzchni 122,66 m² to miejsce łączące nowoczesnoś...

  • KADŁUB WOLNY/Dom z dużą zabudową gospodarczą

    Kadłub Wolny

    • 178 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą?W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność lub pasję?Z dogodnym dojazdem do większych...

  • Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin
    1 / 16
    Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin

    Niemodlin

    • 739 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wybudowany w 1996 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok. 4,5 ara. Budynek wzniesiony z pełnej cegły, ocieplony z żelbetowymi stropami, co zapewnia trwałoś...

  • Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem
    1 / 16
    Zespół dworski 750 m² z 11-ha parkiem i stawem

    Krasna Góra

    • 3 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek o powie...

  • Dom 177 m² na działce 20 ar  Tułowice
    1 / 16
    Dom 177 m² na działce 20 ar Tułowice

    Tułowice

    • 649 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m² usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2...

  • Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!
    1 / 16
    Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

    Malerzowice Wielkie

    • 205 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z duszą, położony w urokliwym przysiółku Bednary - w otoczeniu pól, z pięknym widokiem na góry, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Otmuchowa i Nysy. Dom został...

  • Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż
    1 / 13
    Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż

    Radawie

    • 440 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom, Twój spokój – Radawie Masz dość wynajmowania i marzysz o własnym kącie? Idealny dla młodej rodziny lub osób szukających ciszy i własnego ogródka! Dom wolnostojący z ogr...

  • Dom do remontu 155 m2 - Lewin Brzeski
    Dom do remontu 155 m2 - Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 289 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż – Lewin Brzeski, ul. Dąbrowskiego – 155 m², działka 5,5a Pierwsze zdjęcie elewacji jest wizualizacją - propozycja jak może wyglądać elewacja. Na sprzedaż dom jedn...