• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Opolem

(88)
  • Do sprzedania dom wolnostojący z dwoma garażami

    Chróścice

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 900 m2, znajdujący się w Chróścicach, gmina Popielów. Dom w standardzie do odświeżenia, dob...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom gotowy do zamieszkania - Chrząstowice k/Opola

    Chrząstowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 162 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chrząstowic. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem, dobrym standard...

  • SCHODNIA/Dom 90 m2/14 a działki

    Schodnia

    • 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie miejsce, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu – bez kompromisów i narzuconych rozwiązań. Ten dom to idealna baza do realizacji własnej wizji domu marzeń. Dom ty...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej,Łubniany,Opolskie

    Łubniany » ul. Dworcowa

    • 920 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m², położony w miejscowości Łubniany, woj opolskie, 14 km od centrum...

  • Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras
    1 / 10
    Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras

    Osiny

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam oferuję posiadłość w Osinach gm. Komprachcice przy głównej drodze idealną do mieszkania i do prowadzenia działalności gospodarczej składa się z dwóch domów połączonych zadasz...

  • Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki
    Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki

    Kup

    • 549 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany na podstawie projektu Dom w kocankach. Budynek położony jest w miejscowości Kup...

  • Chrząstowice, Dom z potencjałem

    Chrząstowice

    • 690 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 2 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Za tę cenę w Opole kupisz jedno mieszkanie w bloku. Tutaj zyskujesz nieruchomość z potencjałem na trzy niezależne mieszkania, dodatkową przestrzeń użytkową i własne podwórko. Na sp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kotórz Mały gm. Turawa
    Dom Kotórz Mały gm. Turawa

    Kotórz Mały

    • 1 280 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom zlokalizowany na nieabsorbującej działce o powierzchni 7,99 arów w jednej z bardziej pożądanej lokalizacji - Kotórz Mały w odległości ok. 6 km od granic Opola Dom skład...

  • Działka z domem
    1 / 8
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam działkę z domem do generalnego remontu. Cena podana jest za działkę (ar) i do uzgodnienia.

  • Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro

    Łubniany

    • 1 450 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 208 m² oraz pow. całkowitej 269 m². Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 720 m². Nieruchomość posiada o...

  • Nieruchomość - Borkowice

    Borkowice

    • 70 800 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży 1/8 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalnoś...

  • Dom Bliźniak - Szczedrzyk gmina Ozimek

    Szczedrzyk

    • 699 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w miejscowości Szczedrzyk . Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni, lasów, w pobliżu luź...

  • Nowoczesny dom 170 m² | 3 sypialnie | Prószków
    1 / 13
    Nowoczesny dom 170 m² | 3 sypialnie | Prószków

    Prószków

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Prószkowie. Budynek o powierzchni ok. 170 m² usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1175 m², która d...

  • Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa
    1 / 13
    Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa

    Ciepielowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń i i...

  • Sprzedaż- Nowoczesny dom Klementynka 2-Odrowąż k. Krapkowic
    1 / 8
    Sprzedaż- Nowoczesny dom Klementynka 2-Odrowąż k. Krapkowic

    Odrowąż

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom parterowy – Odrowąż, gm. Gogolin Projekt Klementynka II 106,9 m² + poddasze do adaptacji Działka 710 m² Cena: 899 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny...

  • Rezydencja / Obiekt inwestycyjny 460 m² | Schodnia

    Schodnia

    • 1 350 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m², położona na działce 1600 m² w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich.Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 20...

  • Dom wolnostojący, stawy, wędzarnia -duża działka

    Jedlice

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 !Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych (idealny na schowek)NIeruchomość wykonana z soli...

  • Szczedrzyk, Dom 100 m2 z potencjałem w centrum

    Szczedrzyk

    • 355 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej, zielonej i dobrze usytuowanej działce o powierzchni 988 m², w miejscowości Szczedrzyk (gmina Ozi...

  • Dobrzeń Wielki dom o pow. ok 200m2

    Dobrzeń Wielki

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący i pięknym ogrodem w miejscowości Dobrzeń Wielki.Usytuowany na działce o powierzchni 0,0917 ha. Budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem, każda z tr...