• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olszanka

(1)
  • Dom do remontu Michałów
    Dom do remontu Michałów

    Olszanka

    • 270 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu – Michałów, woj. opolskie Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Michałowice (woj. opolskie), na działce o powierzc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy

    Brzeg

    • 260 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej okolicy (Osiedle Południowe). Pełna infrastruktura - tuż obok znajduje się sklep spożywczy, poczta, apteka, tereny zielone, obiekt rekreacyjny (b...

  • Działka Skarbimierz

    Skarbimierz

    • 2 500 000 zł cena
    • 72 617 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA CENA! Gm. Skarbimierz, Pępice Oferta na wyłączność! działki: 714/35, 714/36, 714/37, 714/38 Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7,2617 ha położona...

  • Działka Prędocin

    Prędocin

    • 160 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 444 602 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 433 930 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 539 760 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzeg

    • 399 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gierszowice

    • 360 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki WZ Strzelniki dostęp do J. Orzysz PROMOCJA

    Strzelniki

    • 1 999 000 zł cena
    • 97 500 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy oraz z bezpośrednim dostępem do Jeziora Orzysz.Nieruchomość zlokalizowana jest w mie...

  • Mieszkanie Słoneczny Brzeg rynek pierwotny

    Brzeg

    • 93 900 € cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 998 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy państwu luksusowy kompleks mieszkań od dewelopera blisko morza w słonecznej Bułgarii. Wyjątkowy projekt posiada niesamowity design i malowniczy krajobraz. Szeroka...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brzeg

    • 330 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 2 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kruszyna

    • 99 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 447 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 110 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 432 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Nowe budownictwo, winda, duzy balkon!

    Brzeg

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ciekawa, niepowtarzalna oferta dostępna tylko w naszym biurze!!! Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem, umiejscowione w nowym apartamentowcu, charakteryzujące się oryginalnym r...

  • Działka Czeska Wieś

    Czeska Wieś

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1500 m, położona w miejscowości Czeska Wieś, gmina Olszanka, województwo opolskie.Numer ewidencyjny działki: 206/2. Grunt rolny klasy III do...

  • własnościowe mieszkanie z garażem
    1 / 8
    własnościowe mieszkanie z garażem

    Skarbimierz

    • 340 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam funkcjonalne , bardzo jasne , ciepłe , dwupokojowe mieszkanie do remontu . Widna kuchnia , dwa duże ustawne pokoje . w przedpokoju i w większym pokoju znajdują się wnękowe...

  • Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter
    1 / 11
    Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter

    Jankowice Wielkie

    • 147 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie 34,75 m² z dużym garażem w cenie – parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m², położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mies...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 390 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Na sprzedaż jasne, dwustronne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 54,9 m, położone w spokojnej okolicy przy ul. Wileńskiej. Lokal zadbany, gotowy do zamiesz...

  • Dom Obórki

    Obórki

    • 1 900 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy Obórki. Powierzchnia użytkowa: 266 m, powierzchnia działki: 2400 m (24a). Kondygnacj...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu przy ul. Rybackiej
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu przy ul. Rybackiej

    Brzeg

    • 317 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Brzegu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta. Szczegóły oferty: Lokalizacja: Brzeg, u...

  • Słoneczne 2-pokojowe umeblowane mieszkanie
    1 / 10
    Słoneczne 2-pokojowe umeblowane mieszkanie

    Brzeg

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatko...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 270 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 m, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Reja w centrum Brzegu. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób p...

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Brzeg

    • 254 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,69 m², położone w Brzegu przy ul. Piastowskiej, na 4. piętrze w zadbanym bloku z odnowioną elewacją. Lokal składa się z: -dwóch ustawnych po...

  • Dom Skarbimierz

    Skarbimierz

    • 2 600 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w gminie Skarbimierz w miejscowości oddalonej 2 km od Brzegu, łącząca historyczny charakter z nowoczesnymi udogodnieniami. To idealna pr...

  • 1 / 4
    Działka Prędocin

    Prędocin

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki : 160102_2.0132.1/4...

  • Na sprzedaż dom szeregowy na Żłobiźnie
    1 / 14
    Na sprzedaż dom szeregowy na Żłobiźnie

    Żłobizna

    • 829 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, który daje swobodę, a jednocześnie oferuje gotowe rozwiązania inwestycyjne lub mieszkaniowe dla wielopokoleniowej rodziny? Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powie...