• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wronów

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wronów

    • 800 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 84m2 w Lewinie Brzeskim

    Lewin Brzeski

    • 1 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Lewinie Brzeskim przy ul. Rynek. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest częściowo umeblowane. W mieszkaniu są trzy p...

  • Działka Popielów ul. Kraszewskiego

    Popielów » ul. Kraszewskiego

    • 120 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z projektem i pozwoleniem na budowę Popielów Nr działki: 1225/173 Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowe...

  • Dom Stare Siołkowice

    Stare Siołkowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WIELORODZINNY STARE SIOŁKOWICE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu murowanego, wolnostojącego, częściowo podpiwniczonego o powierzchni mieszkalnej około...

  • Działka Lewin Brzeski ul. Romantyczna

    Lewin Brzeski » ul. Romantyczna

    • 199 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31MN - zabudowa mieszkaniowa jednor...

  • Dom Lewin Brzeski ul. Romantyczna

    Lewin Brzeski » ul. Romantyczna

    • 199 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do wykończenia Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31MN - zabudowa mieszkaniowa jed...

  • Działka Prędocin

    Prędocin

    • 160 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równ...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Lipowa

    • 174 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Skorogoszcz

    • 390 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Działki WZ Strzelniki dostęp do J. Orzysz PROMOCJA

    Strzelniki

    • 1 999 000 zł cena
    • 97 500 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy oraz z bezpośrednim dostępem do Jeziora Orzysz.Nieruchomość zlokalizowana jest w mie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Buszyce

    • 349 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Popielów

    • 970 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 2 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lewin Brzeski

    • 417 960 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kruszyna

    • 99 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przecza

    • 200 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • sprzedaż uzbrojona działka budowl.5120m2. Popielów

    Popielów

    • 239 000 zł cena
    • 5 120 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 5120 m2. - Popielów, ok. 35 km. od Opola kierunek na Brzeg. Proponujemy Państwu kształtną działkę budowlaną o pow. 51,20 ar. ( szer. frontu 2...

  • Lokal Stare Siołkowice

    Stare Siołkowice

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KOMPLEKS HAL Z ZAPLECZEM BIUROWYM w gminie Popielów ATRAKCYJNY KOMPLEKS MAGAZYNOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA PRODUKCJI DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA WŁASNOŚCI, ZABUDOWA...

  • Dom Lewin Brzeski ul. Powstańców Śląskich

    Lewin Brzeski » ul. Powstańców Śląskich

    • 890 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZANOWNY KLIENCIE - cena do negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia! Umów się na osobistą prezentację! Oferta na wyłączność! Budynek piętrowy wolnostojący o łącznej powierzc...

  • Nieruchomość - Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 231 873 zł cena
    • 4 033 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Opolu ul. Armii Krajowej 2, 45-071 Opole tel. 77 443 51 11 OGŁASZA PRZETARG USTN...

  • Mieszkanie na sprzedaż w okazyjnej cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż w okazyjnej cenie

    Lewin Brzeski

    • 245 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², zlokalizowane w Lewinie Brzeskim przy ul. Moniuszki. Nieruchomość mieści się w zadbanej, niskiej...

  • Nieruchomość - Borkowice

    Borkowice

    • 70 800 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży 1/8 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalnoś...

  • Mieszkanie Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,20 m, położone na parterze w Lewinie Brzeskim przy ul. Powstańców Śląskich. Układ mieszkania: - 3 niezależne poko...

  • 1 / 4
    Działka Prędocin

    Prędocin

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki : 160102_2.0132.1/4...

  • Dom do remontu 155 m2 - Lewin Brzeski
    Dom do remontu 155 m2 - Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 289 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż – Lewin Brzeski, ul. Dąbrowskiego – 155 m², działka 5,5a Pierwsze zdjęcie elewacji jest wizualizacją - propozycja jak może wyglądać elewacja. Na sprzedaż dom jedn...