działka na sprzedaż
24 kwi 2023

Działka Lewin Brzeski ul. Romantyczna

Lewin Brzeski ul. Romantyczna
woj. Opolskie pow. brzeski gm. brzeski
Dodane 3 lata temu, Poniedziałek, 24 kwiecień 2023 17:40
199 000 zł 928 m2
199 000 zł 928 m2 215 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 928 m2
Cena za metr 215 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K26907414

Opis

Działka z domem

Lewin Brzeski
Ul. Romantyczna 1

Oferta na wyłączność!

Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 928m2.

W granicy działki wszystkie media (energia elektryczna, gaz, woda i kanalizacja).

Dojazd drogą asfaltową.

Położenie (osiedle domów wolnostojących).

Obecnie na działce położony jest budynek piętrowy z garażem w bryle, murowany (cegła ceramiczna) kryty dachówką betonową, brak dokumentacji budowlanej. Niezbędnym jest odtworzenie dokumentacji/projektu oraz uzyskanie pozwolenia na budowę.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji!

Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dariusz Kowol, kontakt: Pokaż numer telefonu, 77 441 27 22, mail: [email] pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych KC.

BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.